خبر

 • تک بورد - لایحه کالیفرنیا ممکن است فروش چمن زنها و ژنراتورهای گازسوز در سال 2024 را محدود کند

  لایحه کالیفرنیا ممکن است فروش چمن زنها و ژنراتورهای گازسوز در سال 2024 را محدود کند
  11 روز قبل

  آینده نگری: کالیفرنیا در سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری در جهت اهداف آب و هوایی خود داشته است و احتمالاً در آینده نیز این کار را ادامه خواهد داد. یکی از راه هایی که امیدوار است به آن دست یابد ، ممنوعیت احتمالی فروش ماشین آلات خارج از جاده با گاز ، مانند ماشین چمن زن ، ژنراتور و موارد دیگر است.

  در طول قانونگذاری 2021 در کالیفرنیا ، اعضای مجمع مارک برمن و لورنا گونزالس لایحه ای را معرفی کردند که موتورهای کوچک آفرود را هدف قرار می دهد. از تاریخ 9 اکتبر ، فرماندار ایالت گوین نیوزوم ، این قانون را در میان ده ها مورد دیگر امضا کرد.

  این لایحه از هیئت منابع هوایی ایالت کالیفرنیا می خواهد که "مقرون به صرفه" را تصویب کند و مقررات "از نظر فنی امکان پذیر " برای جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه ای از موتورهای جدید آفرود (SORE). بر اساس این لایحه ، میزان تولید گازهای گلخانه ای این SORES می تواند به سرعت از تولید خودروهای گازسوز در اندازه کامل پیشی بگیرد.

  برای مثال ، در این لایحه آمده است که یک ساعت کار با یک "دمنده برگ تجاری" ( از نظر آلودگی هوا تقریباً یکسان است ، زیرا رانندگی 1100 مایل در "وسیله نقلیه مسافربری جدید " است. با توجه به اینکه تعداد زیادی SORES در کالیفرنیا بیشتر از وسایل بزرگ است ، کار دشواری نیست ببینید مشکل کجاست. ماشینهای چمن زن و مولد در سال 2024 ">

  اعضای مجمع کالیفرنیا درک می کنند که تغییر تولید از گاز به منابع الکتریکی (یا دیگر) می تواند یک فرآیند دشوار و پرهزینه باشد. برای جلوگیری از تحمیل بار غیر ضروری به سازندگان SORE ، دولت قصد دارد تا 30 میلیون دلار تخفیف تجاری برای کمک به انتقال اختصاص دهد.

  اگر این لایحه با موفقیت اجرا شود ، مهلت اجرا ژانویه است 1 ، 2024 یا "به محض تعیین هیئت دولت امکان پذیر است " ، هر کدام که بعداً بیاید. باید دید دقیقاً هیئت منابع هوایی ایالتی زبان AB-1346 را چگونه تفسیر می کند و با قضاوت در این مهلت انعطاف پذیر ، احتمالاً مدتی طول خواهد کشید تا ما متوجه شویم.

  ما همچنین باید توجه داشته باشید که محدود کردن فروش SORE های جدید با گاز تنها قسمت اول این پازل است. تا سال 2035 ، کالیفرنیا امیدوار است که به "صد درصد انتشار گازهای گلخانه ای " برای دستگاه ها برسد ، که این هدف بسیار بلند پروازانه تر است و قابل درک است که مهلت بسیار بخشنده تری وجود دارد.

  اعتبار تصویر: اریک مکلین ، آندرس سیمون

خبرهای دیگر از صنعتی