خبر

 • تک بورد - لایحه دو طرفه سنا ، سازمان های اجرای قانون را از خرید داده های Clearview AI منع می کند

  لایحه دو طرفه سنا ، سازمان های اجرای قانون را از خرید داده های Clearview AI منع می کند
  22 روز و 5 ساعت قبل

  (فقدان) حریم خصوصی: حفظ حریم خصوصی در دوره دیجیتال به طور فزاینده ای دشوار شده است. ربات های تراش داده های خودکار اینترنت را برای گرفتن عکس ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل و سایر اطلاعات شخصی جستجو می کنند و همه آنها را برای فروش مجدد به صاحبان خود منتقل می کنند. همانطور که به نظر می رسد ، برخی از سناتورهای ایالات متحده مراقب این عمل نیستند - به ویژه هنگامی که مشتری خود دولت باشد - و در تلاشند تا جلوی آ

  بیست سناتور آمریكایی با هم متحد شده اند و پیش نویس لایحه ای دو حزبی را تحت عنوان "قانون چهارم اصلاحی برای فروش نیست" با هم پیوند داده و می توانند یك مكان قانونی را ببندند كه به شركت هایی مانند Clearview AI - یك شركت فناوری تشخیص چهره - اجازه می دهد تا اطلاعات آمریكایی ها را به آژانس های اجرای قانون و اطلاعات بفروشید.

  به گفته سناتور رون وایدن (D-Ore) و رند پاول (R-Ky) ، قوانین حریم خصوصی فعلی به طور مساوی در تمام داده ها اعمال نمی شود معاملات - در حالی که شرکتهایی که "ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان " دارند مشمول قوانین سختگیرانه تری هستند ، کارگزاران داده می توانند بدون نظارت دادگاه ، داده ها را به نهادهای دولتی بفروشند. "

  " این لایحه. .. تضمین می کند که دولت نمی تواند از کارت اعتباری خود برای پایان دادن به اصلاحیه چهارم استفاده کند. "

  " انجام تجارت آنلاین به معنای اجازه دادن به دولت برای پیگیری هر حرکت یا حرکت شما نیست از شخصی ترین جزئیات زندگی خود استفاده کنید ، "وایدن در بیانیه ای گفت. "هیچ دلیلی وجود ندارد که اطلاعات مربوط به کارگزاران داده متفاوت از همان داده های نگهداری شده توسط شرکت تلفن یا ارائه دهنده ایمیل شما باشد. این لایحه این شکاف قانونی را می بندد و اطمینان می دهد که دولت نمی تواند از کارت اعتباری خود برای پایان دادن به کار استفاده کند. متمم چهارم. "

  وقت آن است که یکبار برای همیشه از حریم خصوصی آمریکایی ها در برابر اقدامات فدرال محافظت کنیم. صورتحساب من راهی برای انجام آن است. # 4AmendmentIsNotForSale https://t.co/JEEz6B0IjF

  - Ron Wyden (RonWyden) 21 آوریل 2021

  برخی از داده های سناتورها برای جلوگیری از خرید آژانس های اجرای قانون شامل شناسایی چهره و اطلاعات مکان ، اما متن لایحه بسیار گسترده تر از آن دو دسته است.

  Wyden به طور خاص Clearview AI را برای "بدست آوردن غیرقانونی" داده های کاربران اینترنت فراخوانی می کند ، بدین معنی است که شرکت عکس ها را از طریق "جمع آوری می کند " فریب ، هک ، نقض قرارداد ، سیاست حفظ حریم خصوصی یا شرایط خدمات. "

  ما برای نظرات به Clearview خواهیم رفت و در صورت دریافت پاسخ ، این مقاله را به روز خواهیم کرد. در ضمن ، می توانید قانون چهارم اصلاحی را که برای فروش نیست ، به طور کامل برای خود بخوانید.

خبرهای دیگر از صنعتی