خبر

 • تک بورد - قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند

  قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
  23 روز و 18 ساعت قبل

  Arctic ، متخصص خنک کننده رایانه شخصی که قبلاً با نام خنک کننده Arctic شناخته می شد ، بی سر و صدا نسخه جدیدی از خمیر حرارتی معروف MX با نام تجاری خود را ارائه کرده است که قرار است در ماه های آینده وارد شود. اگر قبلاً از خمیر مرغوب استفاده کرده اید ، ارزش آن را ندارد که به روزرسانی کنید ، اما اگر کم کار هستید و یا قصد ساخت جدیدی ندارید و یک لوله چیز خوبی در دست ندارید ، مطمئناً ارزش دیدن دارد.

  اخیراً لیست پورتال آمازون در انگلیس برای Arctic MX-5 منتشر شده است. جزئیات در این مرحله بسیار کم است اما طبق لیست ، MX-5 فاقد فلز است و رسانای الکتریکی نیست ، حتی اگر به طور تصادفی بیش از حد از آن استفاده کنید ، آن را برای استفاده ایمن می کند.

  لیست همچنین اشاره می کند که یک برنامه کاربردی حداقل باید هشت سال دوام بیاورد ، که احتمالاً بسیار طولانی تر از آن است که بیشتر علاقه مندان از CPU یا GPU استفاده کنند.

   https://techbord.com قطب شمال جانشینی خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند

  به اندازه کافی جالب ، MX-5 هنوز در وب سایت قطب شمال لیست نشده است ، بنابراین باید منتظر بمانیم تا نمایش داده شود تا پیمانه کامل را بدست آوریم. همانطور که امروز در آمازون قرار دارد ، یک لوله 8G 16.23 پوند یا حدود 22 دلار قیمت دارد. تاریخ راه اندازی 15 مارس 2021 ذکر شده است.

  خنک کننده قطبی در سال 2001 تأسیس شد و با گذشت سالها گسترش یافته و طیف متنوعی از محصولات را شامل می شود. علاوه بر خمیر حرارتی ، خنک کننده های CPU و فن های قاب ، Arctic همچنین بازوهای مانیتور ، پایه های تلویزیون و بلندگوها را از جمله محصولات دیگر تولید می کند.

  اعتبار مستند: Den Rozhnovysky

خبرهای دیگر از صنعتی