خبر

 • تک بورد - قانون گذاران داکوتای شمالی با لایحه ای که فروشگاه های فروشگاه

  قانون گذاران داکوتای شمالی با لایحه ای که فروشگاه های فروشگاه "انحصار" را هدف قرار می دهد شناور هستند
  13 روز و 19 ساعت قبل

  در حالی که اپیک گیمز همچنان در صحنه حقوقی اپل بر سر سیاست های فروشگاه App "draconian" خود سر و صدا دارد ، جنگ در جبهه دیگری در حال گرم شدن است. در اقدامی که به نظر می رسد همدردی با اوضاع اسفناک باشد ، مجلس سنا داکوتای شمالی قانونی را وضع کرد که به Epic در سطح ایالت ND برنده می شود.

  قانونگذار داكوتای شمالی لایحه ای را ارائه داده است كه می تواند باغ حصاری اپل را خراب كند. لایحه 2333 سنا پیشنهاد می کند که بازارهای آنلاین را از قفل کردن توسعه دهندگان در اکوسیستم هایشان و استفاده از سیستم عامل های پرداخت آنها منع کرده است. تقریباً همه مواردی که Epic در حال حاضر در دادگاه ها با اپل دست و پنجه نرم می کند ، در این پیشنهاد وجود دارد. سناتور ایالت كایل دیویسون به The Bismarck Tribune گفت. "دیویدسون معتقد است كه مشاركت اجباری در بازار با هزینه 30 درصدی تحمیل شده به توسعه دهندگان با افزایش قیمت ها و كاهش گزینه ها به مصرف كنندگان آسیب می رساند. سازندگان برنامه در داکوتای شمالی به دلایلی واضح از این لایحه حمایت می کنند.

  "آنها بسیار در مورد آنچه که مصرف کنندگان می توانند بدست آورند ، کارهایی که می توانند انجام دهند کنترل می کنند و این واقعاً این مشاغل را در موقعیت سختی قرار می دهد. جو ساندین ، ​​مدیر عامل توسعه دهنده مستقر در Fargo ، Onsharp. "فروشگاه های برنامه انحصاری ">

  این قانون سه محدودیت در بازارهای برنامه های آنلاین مانند فروشگاه App اپل یا Google Play ایجاد می کند.

  صاحب یک شرکت پلت فرم توزیع برنامه دیجیتال که دریافت ناخالص تجمعی حاصل از فروش آن در پلت فرم توزیع برنامه دیجیتال به ساکنان این ایالت بیش از ده میلیون دلار در سال تقویم قبلی یا سال جاری نیست: یا بستر معاملات دیجیتال به عنوان حالت انحصاری توزیع یک محصول دیجیتال. توسعه دهنده را ملزم به استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه ای به عنوان حالت انحصاری پذیرش پرداخت از کاربر برای بارگیری یک برنامه نرم افزاری یا خرید یک محصول دیجیتالی یا فیزیکی از طریق یک برنامه نرم افزاری کنید. انتقام یک توسعه دهنده را بخاطر انتخاب استفاده از فروشگاه برنامه جایگزین یا سیستم پرداخت درون برنامه ای بگیرید.

  به عبارت دیگر ، سازندگان برنامه می توانند کالاهای مجازی را در فروشگاه های درون برنامه خود قاچاق کنند یا بدون ترس از ممنوعیت استفاده از سیستم عامل های iPhone یا Android ، آنها را در خارج از App Store یا Google Play توزیع کنند. مطمئناً ، اپل در برابر آن ایستاده است و هنگام سخنرانی در کمیته صنعت ، تجارت و کار سنا در داکوتای شمالی ، به صورت ملودراماتیک صحبت می کند.

  "[این لایحه] تهدید به نابودی آیفون است همانطور که می دانید اریک نوینشواندر ، مهندس ارشد حفظ حریم خصوصی اپل به کمیته گفت. "[این] حریم خصوصی ، امنیت ، ایمنی و عملکردی است که توسط iPhone در طراحی داخلی تضعیف شده است. به عبارت ساده ، ما سخت تلاش می کنیم تا برنامه های بد را از فروشگاه App خارج کنیم ؛ [این لایحه] می تواند ما را ملزم کند SB 2333 هنوز در مراحل ابتدایی بحث و بررسی است و هنوز زمان بندی برای رأی گیری تعیین نشده است. رئیس کمیته جری کلاین گفت ، "هنوز چند مورد برای بررسی وجود دارد."

  اعتبار تصویر: ymgerman

خبرهای دیگر از صنعتی