خبر

 • تک بورد - قانون جدید پهنای باند کم درآمد نیویورک در حال حاضر مورد انتقاد Big Telecom قرار گرفته است

  قانون جدید پهنای باند کم درآمد نیویورک در حال حاضر مورد انتقاد Big Telecom قرار گرفته است
  23 روز و 5 ساعت قبل

  چرا مهم است: همه گیری اخیر بسیاری از خانواده ها را مجبور به تغییر کرده است. برخی اکنون در خانه برای همیشه کار می کنند. برخی از کودکان به مدرسه بازگشته اند ، اما بسیاری از آنها هنوز در آموزش از راه دور ثبت نام کرده اند. بنابراین نیاز به ارتباطات اینترنتی مطمئن و سریع بیش از یک سال پیش برای افراد مهمتر است.

  در این ماه ، فرماندار اندرو کوومو لایحه ای را امضا کرد که ارائه دهندگان اینترنت نیویورک را ملزم به ارائه خدمات باند پهن خانوارهای کم درآمد با 15 دلار در ماه می کند. این یارانه نیست که ایالت تفاوت را پوشش می دهد ، بلکه یک دستورالعمل است که ISP نرخ اینترنت پرسرعت خود را برای متقاضیان واجد شرایط پایین می آورد.

  "یادگیری از راه دور ، کار از راه دور و پزشکی از راه دور از بین نمی رود. فرماندار کوومو در این باره گفت: "این برنامه - اولین نوع در کشور - این اطمینان را می دهد که هیچ نیویورکی مجبور نیست از داشتن سرویس اینترنت قابل اعتماد خانگی چشم پوشی کند و تحصیلات هیچ کودک به دلیل وضعیت اقتصادی خود مجبور به آسیب دیدن نیست." بیانیه تلویزیونی (زیر).

  چندین گروه مخابراتی قانون را تحت فشار قرار می دهند. USTelecom ، CTIA ، انجمن مخابرات ایالت نیویورک و دیگران از این دولت شکایت کرده و ادعا می کنند که فاقد صلاحیت تعیین نرخ پهنای باند است. آکسیوس خاطرنشان می کند که ائتلاف سازمان های تجاری اعلام می کند که این قانون مانع تلاش های ارائه دهندگان برای به روزرسانی زیرساخت های آنها خواهد شد.

  شاکیان اظهار داشتند که مقررات مربوط به نرخ ها قلمرو دولت فدرال - به ویژه FCC - است که قبلاً پهنای باند یارانه ای پیشنهاد شده است. کنگره این برنامه را در ماه فوریه تصویب کرد.

  "این لایحه با حسن نیت ، توسط قانون فدرال پیش بینی می شود و تخفیف پهنای باند ماهانه 50 دلار را که اخیراً توسط کنگره تصویب شده است ، و همچنین بسیاری از تعهدات ، کمک های مالی و بی سابقه را نادیده می گیرد. و امکاناتی که ارائه دهندگان پهنای باند از زمان ابتلا به همه گیر شدن برای مصرف کنندگان کم درآمد ایجاد کرده اند ، "" آنها اظهار داشتند.

  به عنوان مثال ، Comcast از سال 2011 یک برنامه نرخ کم درآمد داشته و در فوریه ، دو برابر شده است سرعت بارگیری تا 50 مگابیت در ثانیه.

  همچنین لازم به ذکر است که یارانه فدرال 50 دلار در ماه ، که قرار است در ماه مه آغاز شود ، مطمئناً معامله بهتری خواهد بود. اگر Comcast را به عنوان مثال در نظر بگیرید ، برنامه 10 دلار در ماه با درآمد كم 50 مگابیت بر ثانیه / 5 مگابیت در ثانیه مشتری را با سقف داده ماهانه 1.2 ترابایت به ما كم می كند.

  برعکس ، با بهره گیری از شرایط اضطراری FCC برنامه امداد باند پهن با همان ارائه دهنده 200 مگابیت بر ثانیه به پایین / 5 مگابیت بر ثانیه به بالا و بدون سقف رایگان یا برنامه گیگابیتی با قیمت 35 دلار در ماه (بر اساس نرخ های فعلی Xfinity) به مشتریان می دهد.

  گروه های تجاری خاطرنشان می کنند قانون نیویورک زائد است و از این پس مقررات فدرال را تصویب کرده است. البته نمی توان این نکته را نادیده گرفت که این گروه ها و ارائه دهندگانی که آنها نمایندگی می کنند علاقه زیادی به یارانه ها در مقابل مجوزهای نرخ دارند.

  اعتبار تصویر: هانس پنینک

خبرهای دیگر از صنعتی