techbord.com قانون جدید می گوید ، خودروسازان ماساچوست باید داده های خودرو را به صاحبان و تعمیرگاه ها ارائه دهند

چه اتفاقی افتاده؟ نبرد حق تعمیر در سراسر ایالات متحده همچنان ادامه دارد. افراد باهوش فنی در حال مبارزه برای حق تجزیه ، جمع آوری مجدد و مهندسی معکوس محصولات تحت مالکیت خود هستند ، بدون این که مشمول عواقب قانونی یا ضمانت باطل شوند. خوشبختانه برای آنها ، یک پیروزی قابل توجه در زمینه تعمیر در ماساچوست بدست آمده است: یک قانون تازه تصویب شده ، خودروسازان را مجبور می کند به مالکان و تعمیرگاه ها دسترسی "گ

با شروع خودروی مدل 2022 ، تولیدکنندگان اتومبیل که از سیستم telematics در وسایل نقلیه خود استفاده می کنند - سیستم هایی که داده های مکانیکی را "به صورت بی سیم جمع آوری و بی سیم به سرورهای از راه دور منتقل می کنند - باید این اطلاعات را از طریق یک پلت فرم داده دسترسی آزاد باز در دسترس قرار دهند. .

با توجه به میزان رای گیری (که با تأیید 75 درصدی تصویب شد) ، این داده ها از طریق یک برنامه تلفن همراه برای دارندگان وسایل نقلیه قابل دسترسی است. و تا زمانی که مالک مورد نظر با این کار موافقت کند ، داده ها می توانند با امکانات تعمیر به اشتراک گذاشته و بازیابی شوند. حتی کسانی که با هیچ یک از خودروسازان مرتبط نیستند.

قابل ذکر است که مجوز دسترسی توسط خودروسازان نمی تواند مورد نیاز باشد ، مگر اینکه روش مجوز در تمام مدل ها و مدل ها استاندارد شده باشد و توسط یک نهاد اداره شود "با یک سازنده معین در کل ، قانون جدید می گوید ">

در کل ، موفقیت این قانون خبر خوبی برای طرفداران حق تعمیر ، و عموم مردم است. از این گذشته ، هیچ چیز مانع از تعمیر وسایل نقلیه مشتری از طریق "رسمی " نمی شود ، به این معنی که اگر آنها این انتخاب را انجام دهند - این فقط به آنها فرصت بیشتری می دهد تا در صورت لزوم یا مزیت برای آنها گزینه های دیگر را دنبال کنند.

ما مشتاقانه منتظر دیدن اینکه این تصویب قانون چه تاثیری بر بقیه صنعت خودرو در خارج از ماساچوست خواهد داشت. این احتمال وجود دارد که خودروسازان به جای ایجاد برنامه و شاخه تولید ویژه مشتریان ماساچوست ، به سادگی تصمیم بگیرند تا دسترسی به سیستم telematic را به طور جهانی باز کنند - فقط زمان مشخص خواهد شد.

قانون جدید می گوید ، خودروسازان ماساچوست باید داده های خودرو را به صاحبان و تعمیرگاه ها ارائه دهند
industry/قانون-جدید-می-گوید-خودروسازان-ماساچوست-باید-داده-های-خودرو.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.