techbord.com قاضی درخواست برای جلوگیری از فشار دادن پیام های pro-Prop 22 به رانندگان را رد کرد

آیا رانندگان اشتراکی برای رانندگی باید پیمانکار یا کارمند محسوب شوند؟ این س questionالی است که به شدت در دادگاه ها ، به ویژه در کالیفونیا مورد بحث و جدال است. همانطور که در حال حاضر ایستاده است ، Uber و lift باید رانندگان را به عنوان کارمندان در سال اول طبقه بندی کند ، اما پیشنهاد 22 می تواند این حکم را تغییر دهد.

یک قاضی می گوید Uber می تواند به رانندگان خود به ارسال پیام های اسپم ادامه دهد ، و از آنها می خواهد به رای مثبت در California Prop 22 رأی مثبت دهند. هفته گذشته ، رانندگان Uber در این ایالت با طرح یک دادخواست طبقاتی علیه این شرکت خواستار تسکین دستورالعمل مربوط به فعالیت های انتخاباتی شدند از طریق برنامه Uber انجام می شود.

در تصمیمی که روز چهارشنبه بعد از ظهر صادر شد ، قاضی دادگاه عالی کالیفرنیا ، قرار منع تعقیب موقت را رد کرد و گفت که شاکیان برای تشکیل شکایت طولانی مدت منتظر مانده اند. وی همچنین نوشت که یک رای به نفع شاکیان موجب نقض "آزادی بیان " Uber می شود.

"به گفته شاکیان ، راننده Uber کمپین برنامه در ماه اوت آغاز شد. اینکه چرا شاکیان ماهها برای شکایت و جبران خسارت موقت صبر کردند ، توضیحی داده نشده است و چنین تأخیری پرونده آنها را مورد تردید قرار می دهد. "و جدی ترین و کم تحمل ترین نقض حقوق اصلاحیه اول است. " "

پیشنهاد 22 در تاریخ 3 نوامبر در مقابل رأی دهندگان کالیفرنیا قرار می گیرد و پرونده را به عنوان" بحث "مطرح می کند "از نظر اولمر از چند هفته زمان کافی برای رسیدگی به پرونده نیست. در اول سال ، Uber و Lyft موظفند رانندگان خود را به عنوان کارمندان تحت کالیفرنیا AB5 تصویب شده در سال گذشته طبقه بندی کنند. اگر Prop 22 عبور کند ، به طور موثر AB5 را در مواردی که به اشتراک گذاری سواری مربوط می شود باطل می کند.

در ابتدا رانندگان اقدام کلاس را انجام دادند زیرا احساس می کردند زبان در پیام ها تلافی جویانه است - اگر آنها از این اندازه گیری پشتیبانی نمی کردند ، Uber آنها را اخراج می کند. وکلای شاکی تصمیم قاضی اولمر را یک پیروزی می دانند هرچند که این تصمیم مطابق میل آنها پیش نرفت.

تقریباً بلافاصله پس از طرح دادخواست ، اوبر به مبارزات انتخاباتی Prop 22 خود پایان داد. یک مدیر Uber که نامش فاش نشده است نیز در اعلامیه سوگند یاد کرد که این شرکت هیچ اقدامی علیه رانندگان مخالف 22 نفر انجام نخواهد داد.

"این بسیار عالی است ، و من از این موضوع خوشحالم ، "دیوید لوو ، یکی از وکلای نمایندگی رانندگان گفت. "ما دو هدف اصلی دادخواست را محقق کردیم. "

اعتبار تصویر: Mozco Mateusz Szymanski

قاضی درخواست برای جلوگیری از فشار دادن پیام های pro-Prop 22 به رانندگان را رد کرد
industry/قاضی-درخواست-برای-جلوگیری-از-فشار-دادن-پیام-های-pro-prop.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.