خبر

 • تک بورد - فیس بوک می تواند اپل را به دلیل ویژگی شفافیت ردیابی برنامه iOS 14 به دادگاه بکشاند

  فیس بوک می تواند اپل را به دلیل ویژگی شفافیت ردیابی برنامه iOS 14 به دادگاه بکشاند
  17 روز و 18 ساعت قبل

  فیس بوک از ویژگی شفافیت ردیابی برنامه اپل به عنوان سلاحی استفاده می کند که به برنامه های خود اشاره دارد ، بنابراین در حال حاضر ایده طرح دعوی علیه شرکت کوپرتینو را بررسی می کند. اما با وجود بسیاری از نهادهای نظارتی که غول اجتماعی را برای مسائل ضد انحصاری بررسی می کنند ، شاید بهترین ایده نباشد.

  تاکنون ، دیگر پنهانی نیست که ویژگی شفافیت ردیابی برنامه اپل در iOS 14 ، فیس بوک را بر آن داشته است تا اساساً به غول کوپرتینو اعلان جنگ کند. به همین منظور ، شبکه اجتماعی از بیانیه های اجرایی گرفته تا تبلیغات روزنامه ها و حتی تغییر سیاست ها در چهره کاربران استفاده کرده است تا اپل را به عنوان یک شخص بد جلوه دهد و اعتبار خود را بی اعتبار کند و تلاش خود را برای افزایش شفافیت خدمات وابسته به تبلیغات تضعیف کند. ردیابی برای درآمد.

  فیس بوک با وجود مسیری که فقط یک دوره دشوار برای شرکتی است که بیشترین درآمد خود را از طریق تبلیغات بدست می آورد ، از نظر مالی به طرز شگفت آوری در سال 2020 بسته شد. با این حال ، این شرکت رسانه های اجتماعی به سرمایه گذاران هشدار داد که امسال با "عدم اطمینان قابل توجهی" روبرو هستند ، به همین دلیل این شرکت در تلاش است تا از جریان اصلی درآمد خود در زمانی که تجارت آنلاین رونق دارد و تغییر در مصرف کننده است ، جلوگیری کند. تقاضا باعث سودآوری بیشتر تبلیغات می شود.

  https://techbord.com فیس بوک می تواند اپل را به دلیل برنامه iOS 14 به دادگاه بکشاند پیگیری ویژگی شفافیت

  بر اساس گزارشی از The Information ، فیس بوک آماده است تا برای محافظت از منافع خود به دادگاه مراجعه کند. گفته می شود که قصد دارد استدلال کند که اپل از حریم خصوصی بهانه ای برای سو abuse استفاده از موقعیت مسلط خود استفاده می کند. به طور خاص ، این شرکت استدلال می کند که اپل به طور معمول قوانین App Store را به سایر توسعه دهندگان اعمال می کند در حالی که در مورد سرویس های خود آنها را دنبال نمی کند.

  در مورد ویژگی شفافیت ردیابی برنامه iOS 14 ، که طراحی شده است تا اجازه دهد کاربران از ردیابی در بین برنامه ها انصراف دهند ، فیس بوک می تواند اثبات کند که این مزیت رقابتی را در زمینه هایی مانند پیام رسانی ، خرید و بازی به اپل می دهد - به ویژه اینکه اپل همچنین به توسعه دهندگان نیاز دارد تا از برنامه های داخلی خود استفاده کنند خدمات پرداخت.

  https://techbord.com فیس بوک می تواند اپل را به دلیل ویژگی شفافیت ردیابی برنامه iOS 14 به دادگاه بکشاند

  گفته می شود که یکی دیگر از موارد حمله اصرار اپل بر عدم اجازه دادن به گزینه های شخص ثالث برای iMessage به عنوان برنامه پیام رسانی پیش فرض در iPhone و iPad است. فیس بوک استدلال می کند که این امر به نوبه خود مصرف کنندگان را در اکوسیستم اپل قفل می کند ، که از نظر وی یک رفتار ضد رقابتی است.

  در حال حاضر مشخص نیست که فیس بوک چگونه مصمم به طرح دادخواست است ، اما با توجه به اهمیت تبلیغات هدفمند برای خط تولید شرکت ، در صورت وقوع کسی تعجب نخواهد کرد. گفته شده است که مدیران فیس بوک با احتمال "مقاومت داخلی" کارمندان در مورد احتمال این که این مورد ضعیف برای شرکتی باشد که در دو دادخواست ضد انحصاری از FTC و همچنین 40 دادستان کل کشور قرار دارد ، روبرو هستند. . حتی بیشتر در چارچوب یک دادخواست جدید که ادعا می کند فیس بوک و گوگل قراردادی را برای کمک به یکدیگر در برابر اقدام ضد انحصاری منعقد کرده اند.

خبرهای دیگر از صنعتی