خبر

 • تک بورد - فیس بوک بیش از 31 میلیون دلار برای امنیت شخصی زاکربرگ و سندبرگ در سال 2020 هزینه کرد

  فیس بوک بیش از 31 میلیون دلار برای امنیت شخصی زاکربرگ و سندبرگ در سال 2020 هزینه کرد
  24 روز و 4 ساعت قبل

  معمولاً داشتن یک محافظ بدن ، یا حتی جزئیات امنیتی شخصی متشکل از چندین تیم برای محافظت از آنها ، از مدیران رده های بالا نیست. و همانطور که گزارش جدید پروتکل برجسته می کند ، هر چقدر این شرکت بحث برانگیزتر باشد ، به احتمال زیاد برای ایمن نگه داشتن این مدیران هزینه بیشتری می کنید.

  در سال 2020 ، فیس بوک مبلغ هنگفت 23.44 میلیون دلاری را صرف جزییات امنیتی بنیانگذار و مدیرعامل مارک زاکربرگ کرد. این رقم در مقایسه با سال قبل تقریباً 3 میلیون دلار افزایش داشته است و ما نمی توانیم فراموش کنیم که سال 2020 همه گیر شدن مواردی بود که در آن قفل و سفارشات در خانه امری عادی بود.

  7.65 میلیون دلار برای محافظت از مدیر عامل شرکت شریل سندبرگ ، در حالی که در سال 2019 ، 4.37 میلیون دلار بود.

  https://techbord.com فیس بوک هزینه کرد بیش از 31 میلیون دلار امنیت شخصی برای زاکربرگ و سندبرگ در سال 2020

  رئیس گوگل ، سوندار پیچای برای جزئیات امنیتی خود به 5.4 میلیون دلار نیاز داشت. پس از آن ، این واقعاً سقوط می کند ، زیرا گرانترین جزئیات 2.06 میلیون دلار از Lyft بود تا از بنیانگذار و رئیس جمهور آن در امان بماند.

  در مورد همه گیری ، برخی معتقدند که ممکن است واقعاً مسئول افزایش این عامل باشد هزینه های امنیتی در مقایسه با سال 2019. کنت مویر ، که امنیت افراد با ارزش خالص بالا و مشتریان فناوری را برای گروه حفاظت جهانی کنترل می کند ، به پروتکل گفت که مشتریان وی در سال 2020 متوجه افزایش تهدیدات شده اند که می تواند ناشی از انزوای شخصی باشد. مویر گفت: "اگر کسی کمی حواس پرت باشد ، بسیار لوس می شود."

خبرهای دیگر از صنعتی