خبر

 • تک بورد - فیس بوک به تازگی برنامه های خود را برای جلوگیری از جریان مداوم نشت افشا کرده است

  فیس بوک به تازگی برنامه های خود را برای جلوگیری از جریان مداوم نشت افشا کرده است
  21 روز و 12 ساعت قبل

  مدیران فیس بوک دوست ندارند که تعداد قابل توجهی از افشاگری های اخیر فعالیت های شرکت را فاش کرده باشد. جنجال های متعدد بستر اجتماعی را زیر نور منفی قرار داده است. بیشتر اطلاعات از اسنادی که در اتاق های مطبوعات و چندین افشا کننده افشا شده با اتهامات مخرب مربوط به فعالیت های بالقوه غیرقانونی منتشر شده است.

  فیس بوک احتمالاً یکی از بدنام ترین شرکت ها در زمینه احترام به حریم خصوصی افراد است. نمونه های زیادی وجود دارد که موضع بحث برانگیز این شرکت را نشان می دهد ، از جمله کمبریج آنالیتیکا ، WhatsApp به اشتراک گذاری داده های اجباری و تلاش های آن برای جاسوسی از داده های رمزگذاری شده بدون شکستن رمزگذاری.

  از قضا ، نشت داخلی اخیر ، عمدتا از افشاگر ، از غول رسانه های اجتماعی بخواهید دریچه ها را بکوبند. در حال حاضر ، فیس بوک تلاش می کند تا با خصوصی سازی گروه های داخلی "حساس" ، جلوی نشت ها را بگیرد. این تغییر سیاست داخلی قبلاً در مطبوعات فاش شده است و بر طنز موقعیت افزوده است.

  نیویورک تایمز خاطرنشان می کند که قبل از اینکه افشاگر فرانسیس هاگن درباره سیاست ها و موضوعات بحث برانگیز فیس بوک صحبت کند ، دارای فرهنگ محیط کار نسبتاً باز بود. به کارکنان تشویق شدند تا ایده های خود را در مورد مسائل مختلف مربوط به شرکت به اشتراک بگذارند. این فضای آرام به این شکل است که هاوگن اسناد و مدارک ، از جمله تحقیقات داخلی در مورد تأثیرات روانی رسانه های اجتماعی بر نوجوانان ، سیاست هایی که به "VIPs " اجازه می دهد قوانین را زیر پا بگذارد ، و سایر مسائل حساس را بدست آورده است.

  من مفصل توضیح دادم اسناد مربوط به تخلفات جنایی احتمالی به یک سازمان اجرای قانون آمریکا. درک من این است که تحقیقات هنوز ادامه دارد. من فقط انتخاب نکردم که آن را در صفحات اول پخش کنم. چرا این باعث می شود که من کمتر افشاگر باشم؟ https://t.co/tizQwetrsN

  - سوفی ژانگ@张学@(szhang_ds) 10 اکتبر 2021

  شایان ذکر است که دانشمند سابق داده های فیس بوک اوایل این هفته بیرون آمد و گفت که او شکایت کیفری علیه این شرکت به SEC ارائه کرده است. او قبلاً اطلاعاتی در مورد نحوه برخورد فیس بوک با اطلاعات غلط فاش کرده است.

  کارکنان و مدیران اجرایی بسیاری از این اطلاعات را به راحتی در پلت فرم پیام های داخلی فیس بوک "محل کار " به اشتراک گذاشتند. گروه های داخل محل کار و حذف کارکنان از آنها "که کار آنها به ایمنی و امنیت مربوط نمی شود. "

  "همانطور که احتمالاً همه می دانند ، ما شاهد افزایش تعداد نشت های مربوط به صداقت در ماه های اخیر ، "این شرکت در یادداشتی که توسط نیویورک تایمز به دست آورد ، به کارکنان اطلاع داد." "این نشت ها نمایانگر تفاوت های ظریف و پیچیده در کار ما نیستند و اغلب خارج از چارچوب هستند و منجر به این می شود که کار ما از خارج اشتباه مشخص شود. بحث های صداقت حساس در آینده در انجمن های بسته و سرپرستی شده انجام می شود. "

  فیس بوک با تحقیقات نظارتی بیگانه نیست. این شرکت در سال 2018 مورد بررسی کمیسیون تجارت فدرال قرار گرفت که منجر به جریمه 5 میلیارد دلاری شد. نشت اخیر تحقیقات داخلی در زمینه سلامت روان منجر شد فیس بوک برنامه "Instagram for Kids " را به حالت تعلیق درآورد ، که باعث شد کنگره خواستار کنار گذاشتن کامل پروژه شود. سپس کنگره به مدیران فیس بوک و اینستاگرام دستور داد تا در این مورد شهادت دهند.

خبرهای دیگر از صنعتی