خبر

 • تک بورد - فیس بوک اپل را با یک تبلیغ روزنامه مهم دیگر مورد انتقاد قرار می دهد

  فیس بوک اپل را با یک تبلیغ روزنامه مهم دیگر مورد انتقاد قرار می دهد
  29 روز و 9 ساعت قبل

  در اوایل ماه جاری ، فیس بوک به همراه 48 دادستان کل ایالتی به دلیل چندین موضوع ضد انحصاری توسط FTC شکایت شد. در پاسخ ، این غول اجتماعی فکر کرد که اپل باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا اطلاعات بیشتری در اختیار کاربران قرار دهد و توانایی جمع آوری داده ها را در برنامه هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام که لیست های طولانی از مواردی را که ردیابی می کنند ، انصراف دهد.

  فیس بوک جدی ترین منتقد ویژگی جدید شفافیت رهگیری برنامه است که اپل در iOS 14.3 معرفی کرد. این ویژگی منقضی شده بود ، زیرا طرفداران حریم خصوصی اپل را تحت فشار قرار دادند تا در اسرع وقت این ویژگی را پیاده سازی کند تا کاربران بتوانند از طریق برنامه ها اطلاعات شخصی خود را ردیابی کنند.

  پیش بینی فیس بوک با کاهش درآمد حدود 40 درصدی ، که تا حدودی به همین دلیل است که این شرکت از اواخر سال به جنگ صلیبی علیه اپل پرداخته است. روز چهارشنبه ، این غول اجتماعی کمپینی را آغاز کرد که شامل آگهی های روزنامه ای تمام صفحه در نشریاتی مانند نیویورک تایمز ، وال استریت ژورنال و واشنگتن پست بود ، به دنبال جلب حمایت بیشتر مردم از ایده تحت تأثیر قرار گرفتن مشاغل کوچک محدودیت اپل در جمع آوری داده ها و تبلیغات هدفمند.

  فیس بوک کاملاً اشتباه نیست وقتی می گویند تبلیغات هدفمند به احتمال زیاد به نوعی تعامل منجر می شود که برای مشاغل کوچک درآمدزایی دارد ، یا نمی توان هزینه ای را برای خدماتی که ارائه می دهند پرداخت نکرد. با این حال ، اپل قبلاً با بیانیه ای که موضع قبلی را در مورد نحوه ارائه تبلیغات به مشتریان خود روشن می کند ، به سمت فیس بوک شلیک کرده است.

   https://techbord.com فیس بوک با یک آگهی تبلیغاتی روزنامه مهم دیگر اپل را مورد انتقاد قرار می دهد

  به طور خاص ، اپل معتقد است که با اجازه دادن به آنها در حال انجام خدمات به کاربران خود است. بسته به اولویت شخصی ، انتخاب کنید که آیا می خواهند ردیابی شوند ، چه زمانی و توسط چه کسی. به عبارت دیگر ، اپل می خواهد شرکتهایی مانند فیس بوک از همان استانداردهای حفظ حریم خصوصی و شفافیت (ظاهرا) حاکم بر برنامه ها و سرویس های اپل پیروی کنند.

  فیس بوک به احتمال زیاد به یکی از دو نتیجه امیدوار است. یا اپل به فشارهای عمومی فشار می آورد تا سیاست جدید App Store خود را آرام کند ، یا نهادهای نظارتی می توانند دست به کار شوند تا اپل را مجبور کنند که ظاهراً از حریم خصوصی بهانه ای برای سو abuse استفاده از موقعیت مسلط خود استفاده کرده است. مورد دوم احتمال بیشتری دارد ، زیرا به نظر می رسد فیس بوک قصد دارد ثابت کند که اپل به همان اندازه مقصر جمع آوری اطلاعات خاموش از طریق چیزی به نام Identifier for Advertisers (IDFA) در iOS است.

  در اتحادیه اروپا ، اپل قبلاً مورد انتقاد قرار گرفته است. برای استفاده از IDFA ، اما کمیسیون حفاظت از داده ایرلندی با کمبود بودجه هنوز با تحقیقات رسمی پیش نرفته است.

  فیس بوک به همان اندازه از قانون جدید بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا و قانون خدمات دیجیتال استقبال کرده است ، قوانین دروازه بان جدیدی را معرفی کنید که قرار است مالکان سیستم عامل از سوusingاستفاده از قدرت خود برای آسیب رساندن به توسعه دهندگان و مشاغل کوچک جلوگیری کنند.

  https://techbord.com فیس بوک با یک انتقاد مهم دیگر روزنامه ، اپل را مورد انتقاد قرار می دهد

  در مورد تبلیغات روزنامه فیس بوک ، آنها امروز تبلیغ جدیدی را با عنوان" اپل در مقابل اینترنت رایگان "اخراج کردند ، "که در آن سعی دارد خوانندگان را متقاعد کند غول کوپرتینو به طور مخفیانه سعی دارد همه برنامه ها و خدمات را به یک مدل پولی منتقل کند ، می تواند هزینه ای را از اشتراک ها و خریدهای درون برنامه ای دریافت کند.

  در آگهی ، فیس بوک همچنین ادعا می کند که مشاغل کوچک می توانند انتظار داشته باشند که به طور متوسط ​​60 درصد فروش کمتری داشته باشند ، اگر بودجه تبلیغات خود را یکسان نگه دارند. طبق یک تحقیق به سفارش فیس بوک که توسط Deloitte انجام شده است ، تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی بیشترین تغییر مثبت را در میان همه گیری مشاهده کرده اند ، اما تبلیغات غیر هدف نیز رشد دو رقمی داشته است ، همانطور که تبلیغات موتور جستجو و تبلیغات نمایش داده شده در وب سایت ها در چندین دسته.

  فیس بوک با اپل فقط با تبلیغات روزنامه نمی جنگد. پیش از این ، این غول اجتماعی قول داده بود که Epic را در نبرد قانونی مداوم خود علیه اپل بر سر قوانین App Store یاری کند. در صورت وجود ، Epic در جستجوی اپل به عنوان دروازه بان شیطانی App Store ، دوست جدیدی پیدا کرد و فیس بوک فقط راهی پیدا کرد که بتواند منافع شخصی خود را به عنوان مبارزه برای "اینترنت رایگان" و "کوچک" مبدل کند. کسب و کارها. "

خبرهای دیگر از صنعتی