خبر

 • تک بورد - فولکس واگن در حال توسعه یک ربات شارژکننده قابل توجه EV است

  فولکس واگن در حال توسعه یک ربات شارژکننده قابل توجه EV است
  چند ثانیه قبل

  از آنجا که وسایل نقلیه الکتریکی معمول و مقرون به صرفه تر از همیشه شده اند ، شرکت ها توجه خود را به روش های جدیدتر ، سریعتر و کارآمدتر برای آبدار شدن این وسایل نقلیه آغاز کرده اند. برای فولکس واگن ، این به معنای نمونه اولیه ای از ربات است که می تواند به صورت مستقل در صورت درخواست به EV ها در یک منطقه پارکینگ رفته و شارژ کند.

  این ربات هنوز نامی ندارد ، بنابراین فولکس واگن فقط از آن به عنوان "ربات شارژ موبایل " یاد می کند ، که تصور می کنیم کاملاً عملی باشد.

  بزرگ است ربات برج شکل با دو چشم به سبک chibi روی صفحه جلویی آن نقش بسته است. این ربات برای استفاده در "پارکینگ های محدود" مانند پارکینگ های زیرزمینی یا گاراژهای پارک زمینی طراحی شده است. "فلپ سوکت شارژ" آن را بالا بکشید و سپس شاخه شارژ آن را متصل کنید. اگر چندین وسیله نقلیه نیاز به شارژ در یک گاراژ مشخص داشته باشند ، ربات می تواند در اطراف یک واحد ذخیره انرژی سیار حرکت کند.

  این دستگاه در حالی که به جستجوی گاراژ برای سایر اتومبیل ها ادامه می دهد ، این دستگاه را به یک وسیله نقلیه متصل می کند. ممکن است شارژ باتری کم شود.

  برای اینکه واضح باشد ، رانندگان ابتدا باید قبل از اینکه ربات وسایل نقلیه خود را شارژ کند ، از تلفن های هوشمند خود درخواست تکمیل را شروع کنند. این ممکن است به فولکس واگن امکان دهد این فناوری را در آینده از طریق درخواست شارژ پولی تجاری کند ، اما همچنین اگر ترجیح می دهند خودشان شارژ را انجام ندهند راهی آسان برای انصراف به مصرف کنندگان می دهد. ربات در ویدئوی از قبل ارائه شده در بالا کار می کند. ما هیچ فیلم واقعی از فناوری در عمل نداریم ، بنابراین می توان با اطمینان گفت که فولکس از رسیدن به چشم انداز خود فاصله دارد ، اما ایده جالب و شگفت آور عملی است. استفاده از EV همچنان در حال رشد است و ایستگاه های شارژ سنتی ممکن است نتوانند تقاضا را برآورده کنند ، بنابراین این یک گزینه هوشمند است.

خبرهای دیگر از صنعتی