خبر

 • تک بورد - فناوری Just Just Out Out بدون نقد آمازون سال آینده به فروشگاه های Whole Foods Market می آید

  فناوری Just Just Out Out بدون نقد آمازون سال آینده به فروشگاه های Whole Foods Market می آید
  7 روز و 18 ساعت قبل

  راه اندازی آمازون از فناوری "Just Walk Out" بدون صندوقدار همچنان با سرعت کند اما پیوسته ادامه دارد زیرا غول تجارت الکترونیک اعلام کرده است که گزینه کنارگذاشتن خطوط پرداخت برای انتخاب فروشگاههای Whole Foods Market در سال آینده پیش رو خواهد بود. تا کنون تنها دو فروشگاه پشتیبانی نشان داده شده است ، زیرا آمازون می خواهد قبل از توسعه بیشتر ، واکنش مشتریان را ارزیابی کند.

  آمازون سالها پیش شروع به آزمایش فناوری پرداخت بدون صندوق خود کرد. از طریق ترکیبی از بینایی رایانه ، ادغام سنسورها و یادگیری عمیق ، مشتریان می توانند طبق معمول در فروشگاه خرید کنند و پس از اتمام کار ، به سادگی با کالاهای خود بیرون می روند. اقلام خریداری شده به صورت خودکار محاسبه و به روش پرداخت دلخواه آنها پرداخت می شود و حتی یک رسید دیجیتالی دریافت خواهید کرد.

  اولین فروشگاهی که از این فناوری استفاده کرده است در سال 2018 پس از یک آزمایش بتا بسته طولانی مدت برای عموم افتتاح شد. در میان کارکنان آمازون در سیاتل. توسعه به همان سرعتی که برخی امیدوار بودند اتفاق نیفتاده است ، اما این امر مانع از پرداخت آمازون به این فناوری نشده است.

  در مارس 2020 ، آمازون شروع به ارائه این فناوری به سایر خرده فروشان کرد. آمازون می تواند در عرض چند هفته با این فناوری شروع به کار کند و آمازون تمام نرم افزار ، سخت افزار و پشتیبانی فنی لازم را ارائه دهد.

  در مورد گسترش آن در بازارهای مواد غذایی کامل ، آمازون گفت اولین فروشگاه هایی که از این فناوری استفاده می کنند در محله گلاور پارک واشنگتن ، دی سی و شرمن اوکس ، کالیفرنیا واقع خواهند شد. اینها تنها دو مکانی هستند که تاکنون اعلام شده اند و فناوری Just Walk Out تا سال آینده در آنها در دسترس نخواهد بود.

خبرهای دیگر از صنعتی