خبر

 • تک بورد - فصل خرید تعطیلات 2020

  فصل خرید تعطیلات 2020 "بزرگترین" آمازون تا کنون بوده است "
  11 روز و 21 ساعت قبل

  آمازون همیشه در تعطیلات خوب عمل می کند ، اما ثابت شده است که فصل جشن امسال بزرگترین غول خرده فروشی است. البته جای تعجب نیست - با همه گیری Covid-19 که به عنوان یک بازدارنده بزرگ در خرید فیزیکی عمل می کند ، خرده فروشی آنلاین به ایمن ترین روش برای اکثر مردم برای به دست آوردن بهترین معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری تبدیل شده است.

  از طرف خود ، آمازون موفقیت در تعطیلات خود را به مشتریانی نسبت می دهد که ترجیح داده اند "[پشتیبانی] کوچک ، [صرفه جویی] بزرگ و [زود] خرید" را انجام دهند. "به عبارت دیگر ، تخفیف های فروشندگان تندتر و مستقل تر سود کسب کرده اند ، و آمازون معاملات تعطیلات را "زودتر از همیشه" با کاهش عمده قیمت محصولات محبوب در اوایل ماه اکتبر آغاز کرد.

  اگر به دنبال شماره های فروش خاص هستید ، ما باید در آنجا شما را ناامید کنم: آمازون هیچ یک از ارقام خاص خود را ارائه نداده است. با این حال ، گفته می شود جمعه سیاه و دوشنبه سایبری "بهترین" فروش دوره های فروشندگان مستقل آن بوده است - محموله های آنها نسبت به سال گذشته "بیش از 60٪" رشد داشته است که یک افزایش چشمگیر است.

  https://techbord.com فصل خرید تعطیلات 2020

  کمی عمیق تر ، آمازون ادعا می کند که" بیش از 71،000 "مشاغل کوچک و متوسط ​​در سراسر جهان از فروش 100،000 $ برای فصل تعطیلات تاکنون عبور کرده اند (و این بسیار دور است) از آن به بعد ، با کریسمس که یک ماه کامل از آن دور است) - هر کدام. مشاغل آمریکایی در اندازه های مشابه در همان دوره فروش به طور متوسط ​​9500 محصول "در دقیقه " را فروخته اند که بسیار چشمگیرتر است.

  آمازون ادعا می کند 100 میلیون دلار برای کمک به "تعهد" کرده است این شرکت ها موفق می شوند ، اما مشخص نیست که این از نظر عملی به چه معناست.

  برخی از محصولات پرفروش آمازون در تعطیلات شامل Echo Dot (خبر خوب برای شرکت) ابتکار بحث برانگیز "پیاده رو" ، باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، "سرزمینی موعود" ، آزمایشهای DNA شخصی 23andMe و پلاگین هوشمند آمازون.

خبرهای دیگر از صنعتی