خبر

 • تک بورد - فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است

  فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
  27 روز و 11 ساعت قبل

  چرا مهم است: شما می توانید لاجیتک را به لیست رو به رشد شرکت های فناوری اضافه کنید که نه تنها از این همه گیری جان سالم به در بردند ، بلکه در طی آن رشد کردند. سازنده لوازم جانبی سوئیسی-آمریکایی در آخرین گزارش درآمد خود گفت فروش سه ماهه سوم سال مالی 2021 به 1.67 میلیارد دلار رسیده است که 85 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

  درآمد عملیاتی با رشد چشمگیر 248 درصدی به 448 میلیون دلار رسید که بسیار فراتر از 129 میلیون دلار تولید شده در دوره قبل است ، در حالی که درآمد غیر GAAP هر سهم به 2.45 دلار رسیده است. تحلیلگران انتظار داشتند كه سود به 1.02 دلار هر سهم نزدیك شود.

  یك سال پیش ، سرمایه گذاران برای دوره سه ماهه فقط 0.84 دلار به ازای هر سهم درآمد داشتند.

  با افزایش همه گیر در در اوایل سال 2020 و شرکت ها شروع به اعزام کارمندان به خانه برای کار از راه دور به خانه کردند ، بسیاری از آنها مجبور شدند برای جمع آوری دفاتر موقت خانه کار کنند. شرکت هایی مانند Logitech که به فروش محصولاتی مانند صفحه کلید ، موش و وب کم می پردازند ، ناگهان در موقعیت بالایی برای سرمایه گذاری قرار گرفتند.

  https://techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است

  جریان ثابت محصولات جدید در سرتاسر نمونه کارها صدمه ای ندیده است.

  < p> Logitech همچنین چشم انداز سالانه سال مالی 2021 خود را به 57 تا 60 درصد رشد فروش نسبت به چشم انداز قبلی خود بین 35 تا 40 درصد افزایش داد.

  ارزش سهام تا زمان نوشتن حدود 3.4 درصد کاهش یافته است اما بیش از 104 درصد در مقایسه با مدت مشابه اوایل سال 2020 افزایش یافته است.

  اعتبار تصویر اسماعیل سادیرون ، ایپاناسه

خبرهای دیگر از صنعتی