خبر

 • تک بورد - فروش گوشی های هوشمند به لطف بازارهای در حال ظهور ، 5G و اپل همچنان در حال افزایش است

  فروش گوشی های هوشمند به لطف بازارهای در حال ظهور ، 5G و اپل همچنان در حال افزایش است
  23 روز و 5 ساعت قبل

  با وجود کمبود تراشه جهانی ، انتظار می رود میزان فروش گوشی های هوشمند امسال 7.4 درصد افزایش یابد و به 1.37 میلیارد دستگاه برسد. بخش عمده ای از آن مربوط به دستگاه های iOS است که تقریباً دو برابر گوشی های هوشمند اندرویدی رشد داشته است.

  شرکت تحقیقاتی IDC می نویسد که دستگاه های اپل در سال 2021 13.8 درصد رشد چشمگیر را نشان می دهند ، در حالی که اندروید باید به 6.2 درصد برسد. انتظار می رود روند صعودی در کل محموله ها ، هر چند با سرعت کمتری ، در چند سال آینده ادامه یابد: به ترتیب 3.4 درصد در سال 2022 و 2023.

   https://techbord.com ارسال تلفن های هوشمند به لطف بازارهای در حال ظهور ، 5G و اپل در حال رشد است

  توجه به این نکته مهم است که همه گیری سال گذشته تأثیر منفی زیادی بر عرضه تلفن های هوشمند داشت ، اما پیش بینی های سال 2021 هنوز رشد جزئی را نسبت به سال 2019 نشان می دهد. محموله ها در بزرگترین بازارهای جهان - چین ، ایالات متحده و اروپای غربی - نسبت به دو سال پیش کاهش یافته است. به با این حال ، بازارهای نوظهور مانند هند ، ژاپن ، خاورمیانه و آفریقا به جبران این سقوط کمک می کنند.

  "بازار تلفن های هوشمند با توجه به تقریباً همه مناطق از دیدگاه زنجیره تامین تا سال 2020 آماده شده بود. انتظار می رود که رشد کنند و فروشندگان نیز بر این اساس آماده می شوند. "رایان ریت ، نایب رئیس گروه IDC \ 's Mobility and Consumer Device Trackers می گوید." "سال 2020 به دلیل همه گیری ناپایدار بود ، اما همه مارک های برتر برنامه های تولید خود را با تفاوت اصلی که زمان بندی آن کنار گذاشته شد ، ادامه دادند. بنابراین ، ما در نقطه ای هستیم که سطح موجودی بسیار سالم تر از رایانه های شخصی و برخی دیگر است سایر بازارهای مجاور و ما شاهد انعطاف پذیری تقاضای مصرف کننده در نتایج سه ماهه اخیر هستیم. میانگین قیمت فروش گوشی ها (ASP) بیشتر از تلفن های 4G است و با ادامه روند نزولی ASP دومی ، عرضه 5G امسال 123.4 درصد افزایش یافته و به 570 میلیون دستگاه می رسد. چین همچنان با سهم 47.1 درصدی از بازار 5G و ایالات متحده با 16 درصد در صدر جدول قرار دارد. تا پایان سال آینده ، پیش بینی می شود که واحدهای 5G بیش از نیمی از کل گوشی های هوشمند را تشکیل دهند و 54.1 درصد سهم داشته باشند. در مقایسه با سه ماهه مشابه سال گذشته ، که با توجه به قرنطینه و نگرانی های بسیاری در مورد مشاغل خود چندان تعجب آور نیست. در سال 2021 ، AVG تلفن ها 9 درصد افزایش یافته است زیرا خریداران بیشتر مدلهای گران قیمت 5G را انتخاب می کنند.

خبرهای دیگر از صنعتی