خبر

 • تک بورد - فروش مادام العمر نینتندو سوییچ در PS3 ، Wii و PlayStation نزدیک است

  فروش مادام العمر نینتندو سوییچ در PS3 ، Wii و PlayStation نزدیک است
  6 روز و 20 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ علی رغم ورود بیش از چهار سال پیش ، نینتندو سوییچ هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد. فروش کنسول هیبریدی در سه ماهه گذشته 44٪ افزایش داشته و به 4.73 میلیون دستگاه رسیده است و همین امر باعث شده فروش مادام العمر آن به 84.59 میلیون بشکه برسد.

  در آخرین گزارش مالی خود ، نینتندو اعلام کرد که 28.3 میلیون واحد سوئیچ را در طول سال حمل کرده است ، 37 درصد بیشتر از 21 میلیون کنسول سال گذشته این پیش بینی نینتندو در مورد 26.5 میلیون دستگاه را شکست داد ، رقمی که با توجه به تقاضای ناشی از همه گیری ، از پیش بینی قبلی 19 میلیون افزایش داشت.

  84.59 میلیون فروش مادام العمر ، سوییچ را در جایگاه هشتم قرار داده است - فروش کنسول های لیست همیشگی ، کمی جلوتر از Xbox 360. این ادعای شگفت انگیزی برای دستگاهی است که در سال 2017 منتشر شد. دومین جدیدترین کنسول های موجود در میان 28 کنسول برتر ، پلی استیشن 4 (چهارم) و ایکس باکس وان (پانزدهم) هستند که هر دو در سال 2013 راه اندازی شده اند.

   https://techbord.com فروش مادام العمر نینتندو سوییچ در PS3 ، Wii و PlayStation بسته می شود

  نینتندو امیدوار است که سوییچ در سال مالی آینده 25.5 میلیون دستگاه بفروشد ، که فروش مادام العمر خود را از PlayStation 3 ، Wii و PlayStation اصلی عبور می دهد. کمبود م componentلفه جهانی می تواند این برنامه ها را کنترل کند.

  بازی های سوییچ نیز سال خوبی داشتند. 230 میلیون فروش 90 میلیون انتظارات را پشت سر گذاشت و در مقایسه با 168.72 میلیون فروش سال قبل 36.8 درصد رشد داشت. جای تعجب نیست که Animal Crossing: New Horizons پس از جابجایی 20.85 میلیون واحد ، پیشگام بود. از دیگر فروشندگان بزرگ می توان به Mario Kart 8 Deluxe (10.62 میلیون واحد) ، Super Mario 3D All-Star (9.01 میلیون واحد) و Ring Fit Adventure (7.38 میلیون واحد) اشاره کرد.

  نینتندو سوییچ آبی را عرضه می کند. Lite و Miitopia در ماه مه. Mario Golf: Super Rush در ماه ژوئن به زمین می نشیند ، در حالی که The Legend of Zelda: Skyward Sword HD در ماه جولای اینجا خواهد بود. Pokémon Brilliant Diamond و Pokémon Shining Pearl برای اواخر سال 2021 برنامه ریزی شده است و پیش نمایش Pokemon Legends: Arceus در دنیای باز قرار است برای اکران "اوایل 2022" منتشر شود. متأسفانه هیچ خبری در مورد مدل جدید سوئیچ دارای قابلیت پشتیبانی 4K و پشتیبانی از DLSS که شایعه شده است نیست.

خبرهای دیگر از صنعتی