خبر

 • تک بورد - فروش سه ماهه انویدیا بیش از 5.3 میلیارد دلار پیش بینی ، تجمع سهام

  فروش سه ماهه انویدیا بیش از 5.3 میلیارد دلار پیش بینی ، تجمع سهام
  10 روز و 3 ساعت قبل

  کمبود تراشه در حال رشد رشد انویدیا را متوقف نکرده است. ممکن است بیشتر پردازنده های گرافیکی مصرفی آنها موجودی نداشته باشد و یا با قیمت های رکورد به فروش برسد ، اما ارزش شرکت همچنان که انتظارات را از فروش خارج می کند ، رو به افزایش است. با توجه به درآمد کل سه ماهه اول بیش از 5.3 میلیارد دلار پیش بینی شده ، به نظر می رسد Nvidia تراشه های بیشتری از آنچه انتظار می رود در همه جبهه ها بفروشد.

  سبد محصولات انویدیا از زمانی که ما آن را به عنوان یک شرکت بازی می شناسیم ، رشد چشمگیری داشته است. این ممکن است با ارائه کارت های گرافیک برای گیمرها برای انجام بازی های مورد علاقه خود آغاز شده باشد ، اما از آن زمان که به "یک شرکت محاسبات کامل" تبدیل شده است ، فقط از مدیر عامل شرکت جنسن هوانگ س askال کنید.

  روزانه سرمایه گذار سالانه ، انویدیا در مورد عملکرد قوی خود در طول سه ماهه اول سال مالی 2022 اظهار نظر کرد. همچنین اظهار داشت که آنها در تمام بخشهای بازار که در آن فعالیت می کند ، بیش از حد پیش فروش می شوند ، به ویژه با بازگشت استخراج ارزهای رمزپایه به چند برابر. p>

  Nvidia انتظار داشت حدود 50 میلیون دلار فروش از پردازنده های استخراج رمزنگاری CMP خود طی Q1 داشته باشد ، اما پیش بینی خود را به 150 میلیون دلار به روز كرده است. بخشی از این ممکن است مربوط به سفارشات 30 میلیون دلاری کارتهای CMP باشد.

  https://techbord.com Nvidia فروش سه ماهه بیش از 5.3 میلیارد دلار پیش بینی ، تجمعات سهام

  کولت کرس ، مدیر عامل و مدیر مالی Nvidia ، گفت:" "در حالی که سه ماهه اول مالی 2022 ما هنوز کامل نشده است ، کل درآمد Q1 پیگیری می کند بالاتر از چشم انداز 5.30 میلیارد دلاری ارائه شده در تماس تلفنی درآمد سال مالی ما. ما در حال تجربه قدرت گسترده هستیم ، در حالی که همه سیستم عامل های بازار ما را به چشم انداز اولیه خود می کشانند. "وی افزود که پایگاه داده و سیستم عامل های EGX سالهای خوبی داشتند و انتظار داشتند که ادامه یابد رشد هر دو در آینده قابل پیش بینی.

  نیاز به مرکز داده ، HPC و راه حل های سخت افزاری AI- به طور مداوم در حال رشد است ، اما مشابه سایر بخش ها ، قیمت آنها نیز تحت تأثیر کمبود تراشه قرار دارد. با پرداخت هزینه بیشتر مشتریان برای تراشه های انویدیا ، درآمد شرکت متناسب با قیمت افزایش می یابد.

  کولت همچنین در مورد کمبود GPU فعلی اظهار نظر کرد. وی انتظار دارد تقاضا برای بیشتر سال 2021 بیش از حد تقاضا باشد ، اما معتقد است که Nvidia به اندازه کافی GPU خواهد داشت تا رشد خود را تا سه ماهه اول ادامه دهد. اگر هنوز به دنبال کارت گرافیک جدید برای سیستم خود هستید اما نمی خواهید هزینه بدتری برای آن بپردازید ، مجبورید مدت طولانی تری آن را تحمل کنید.

خبرهای دیگر از صنعتی