خبر

 • تک بورد - فروش رایانه های شخصی و تبلت تا سال 2021 همچنان ادامه خواهد داشت ، اما کندی آن اجتناب ناپذیر است

  فروش رایانه های شخصی و تبلت تا سال 2021 همچنان ادامه خواهد داشت ، اما کندی آن اجتناب ناپذیر است
  25 روز و 4 ساعت قبل

  براساس داده های International Corporation ، انتظار می رود محموله های رایانه های شخصی در سراسر جهان 14.2 درصد رشد کرده و به 347 میلیون دستگاه برسد. اگرچه ممکن است در ابتدا این اثر چشمگیر به نظر برسد ، اما این رقم در واقع از پیش بینی ماه مه شرکت تحقیقاتی مبنی بر رشد 18 درصدی کل سال به دلیل زنجیره تامین پایدار و چالش های لجستیک ناشی از همه گیری جهانی ، کاسته شده است.

  در تبلت نیز داستان مشابهی وجود دارد ، زیرا انتظار می رود بازار امسال نیز رشد کند ، البته با نرخ بسیار کندتر فقط 3.4 درصد.

  رایان ریت معاون برنامه با ردیاب های جهانی دستگاه تلفن همراه IDC گفت که طولانی شدن کمبود عرضه همراه با مسائل جاری لجستیکی چالش های بزرگی را برای این صنعت به همراه دارد.

   https://techbord.com ارسال رایانه و تبلت تا سال 2021 ادامه خواهد داشت ، اما کندی اجتناب ناپذیر است

  با این وجود ، IDC معتقد است که اکثریت قریب به اتفاق تقاضای رایانه شخصی "فسادپذیر نیست ، به ویژه در بخش های تجاری و آموزشی". به عبارت دیگر ، تقاضا به این زودی ها کاهش نمی یابد. این خبر خوبی برای سازندگان رایانه (حداقل در کوتاه مدت) است و بر خلاف آنچه پیش از همه گیری انتظار می رفت ، می رود.

  در آخرین پیش بینی پیش از همه گیری از نوامبر 2019 ، IDC پیش بینی کرد که تقریبا 367 میلیون واحد در سال 2023 ارسال می شود. امروزه این رقم در شمال 500 میلیون واحد واقع شده است.

  "پس این محاسبه محاسبه چقدر ارزش دارد؟" از لین هوانگ ، معاون تحقیق ، Devices & Displays در IDC پرسید. لین گفت: "یک دیدگاه ساده می تواند حدود 135 میلیون واحد یا 37 درصد بیشتر از پیش بینی بازار اصلی را نشان دهد." مانند سفر و اوقات فراغت ، باید در طول سالهای آینده با افزایش هزینه های پسروی تکنولوژی افزایش یابد. این امر به ناچار منجر به کندی بازار می شود ، اگرچه انتظار می رود محموله ها بیش از پیش بینی شده قبل از همه گیری باشد.

خبرهای دیگر از صنعتی