خبر

 • تک بورد - فروشگاه پلی استیشن برای قطع خرید و اجاره فیلم و تلویزیون در تابستان امسال

  فروشگاه پلی استیشن برای قطع خرید و اجاره فیلم و تلویزیون در تابستان امسال
  5 روز و 17 ساعت قبل

  تغییر در رفتار مصرف کننده نباید تعجب آور باشد. توزیع کنندگان و توزیع کنندگان محتوا به طور دسته جمعی در داخل باند جریان جریان پیدا کرده اند ، خدماتی مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Prime Video ، Disney + و Peacock کتابخانه های دیجیتالی عظیمی را ارائه می دهند که در ازای پرداخت هزینه ماهانه قابل مشاهده در انواع دستگاه ها است.

  سرگرمی های تعاملی سونی (SIE) از 31 آگوست 2021 دیگر خرید و اجاره فیلم و تلویزیون از طریق فروشگاه PlayStation را ارائه نمی دهد.

  رئیس ویدیوی SIE در یک پست وبلاگ توضیح تصمیم ونسا لی گفت ، آنها شاهد رشد چشمگیر طرفداران PlayStation با استفاده از سرویس های پخش سرگرمی مبتنی بر اشتراک و تبلیغات در کنسول های خود بوده اند.

   https://techbord.com فروشگاه پلی استیشن برای قطع خرید و اجاره فیلم و تلویزیون در تابستان امسال

  روندهای مشابهی نیز در صنعت موسیقی مشاهده می شود. طبق گزارش پایان سال 2020 RIAA ، اکثریت قریب به اتفاق درآمد صنعت موسیقی ایالات متحده - 83 درصد - از طریق جریان است. بارگیری دیجیتال ، مانند آنهایی که سونی در تابستان امسال به پایان می رسد ، سال گذشته تنها شش درصد از درآمد صنعت موسیقی را به خود اختصاص داده است. حتی محتوای فیزیکی مانند سی دی و وینیل با تصرف نه درصد از پای بهتر عمل کردند.

  سونی خاطرنشان می کند که وقتی تغییرات فروشگاه PlayStation اعمال شود ، کاربران همچنان به محتوای فیلم و تلویزیون که قبلاً خریداری کرده اند دسترسی خواهند داشت. .

  تصاویر با مجوز از Nicolay_E ، Vantage_DS

  ارائه شده است

خبرهای دیگر از صنعتی