techbord.com فرانسه از Big Tech مالیات خدمات دیجیتال از درآمد تولید شده در سال 2020 طلب می کند

OECD سالهاست که در تلاش است تا با استفاده از مجموعه قوانین استانداردی که در سراسر جهان اعمال می شود ، به درستی از شرکتهای فناوری مالیات بگیرد. با این حال ، پیشرفت کند در مذاکرات کشورهایی مانند فرانسه را به سمت اجرای یک جانبه مالیات خدمات دیجیتال خود سوق می دهد ، که تمام نشانه های یک جنگ تجاری روی آن نوشته شده است.

چندین کشور در اروپا از جمله ایتالیا ، لهستان ، ترکیه ، اتریش ، انگلیس و فرانسه مالیات خدمات دیجیتال را اعمال کرده اند و یا در صدد اجرای مالیاتی هستند که از غول های فناوری که در بازار فعالیت می کنند یا تجارت تبلیغاتی که تولید بیشتری دارد ، گرفته شود بیش از 750 میلیون یورو درآمد جهانی و 25 میلیون یورو به صورت محلی در طول یک سال مالی.

این بیشتر یک نشانه از تلاش OECD برای توافق 137 کشور در مورد قوانین جدید مالیاتی بین المللی است که مانع اجتناب از مالیات ، اما در حال تبدیل شدن به یک موضوع جدی است که می تواند کار را برای شرکت های بزرگ پیچیده کند و حتی آنها را در مسیری قرار دهد که توسعه دهنده ، فروشنده و هزینه های تبلیغات خود را افزایش دهند. ، آمازون و گوگل ، این اتفاق قبلاً افتاده است - و این بدان معنی است که این شرکت ها اکنون این هزینه ها را به کاربران سیستم عامل های خود منتقل می کنند.

 https://techbord.com فرانسه مالیات خدمات دیجیتال را از Big Tech با درآمد حاصل از 20 سال 20

اعتبار تصویر: Q. Chevrier | albertinemeunier.net

از بین کشورهای فوق الذکر ، به ویژه فرانسه مشتاق معرفی مالیات خدمات دیجیتال بوده است که دولت فرانسه و ایالات متحده راجع به اینكه چه كس مالیات مالیاتی بیشتری دارد ، اختلاف نظر بیندازد.

< دولت ترامپ سال گذشته قول داد تعرفه 100 درصدی برای محصولات فرانسوی 2.4 میلیارد دلاری وضع کند ، اما تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است.

اخیراً ، فرانسه اطلاع رسانی به غول های فناوری از جمله گوگل ، اپل ، فیس بوک و آمازون اعلام کردند که در سال 2021 وضع مالیات 3 درصدی خدمات دیجیتال را آغاز می کنند. به طور خاص ، مقامات به این شرکت ها گفته اند که باید مالیات بدهی حاصل از درآمد سال 2020 خود را پرداخت کنند ، چشم اندازی که بدون شک یک شوک آور خواهد بود.

در ماه ژانویه ، دولت فرانسه موافقت کرد که جمع آوری مالیات جدید را به حالت تعلیق درآورد تا به OECD فرصت کافی برای تهیه پیش نویس قانون جدید مالیات بین المللی را بدهد. با این حال ، ایالات متحده در ماه ژوئن از مذاکرات OECD خارج شد ، که ممکن است پیام غلطی را در وسط یک بیماری همه گیر ایجاد کرده است که استرس زیادی بر اقتصاد جهان وارد کرده است.

این همزمان با سهام است جهش هایی برای Big Tech که منجر به رکوردار شدن ارزیابی ها و ثروتمند شدن میلیاردرهای فناوری شده است. سخنگوی وزارت دارایی فرانسه خاطرنشان كرد كه این كشور همچنان مشتاقانه منتظر "یك راه حل بین المللی است تا شركتهای دیجیتال سهم عادلانه مالیات خود را مانند سایر شركتها بپردازند " اما این نمی تواند ببیند كه چگونه می تواند در آینده نزدیک تحقق می یابد.

سخنگوی گفت به فایننشال تایمز که "ما دیگر نمی توانیم صبر کنیم و شرکت های فناوری برنده بزرگ این بیماری همه گیر هستند. گردش مالی آنها در حال رونق است و آنها پرداخت عادلانه نکردند مالیات حتی قبل از همه گیری. "

فرانسه از Big Tech مالیات خدمات دیجیتال از درآمد تولید شده در سال 2020 طلب می کند
industry/فرانسه-از-big-tech-مالیات-خدمات-دیجیتال-از-درآمد-تولید-شده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اسکالپرهای ذن 3 از 8720 فروش eBay تقریباً 1 میلیون دلار سود کسب کردند
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com پس از آخرالزمان kung-fu RPG Biomutant تاریخ انتشار 25 مه دریافت می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.