خبر

 • تک بورد - فاکس کان کارخانه EV LordH در اوهایو را با قیمت 280 میلیون دلار خریداری کرد و می خواهد اندروید خودروهای برقی شود

  فاکس کان کارخانه EV LordH در اوهایو را با قیمت 280 میلیون دلار خریداری کرد و می خواهد اندروید خودروهای برقی شود
  24 روز و 5 ساعت قبل

  در حال حاضر بر هیچ کس پوشیده نیست که Foxconn توجه خود را به خودروهای برقی معطوف کرده است. شرکت مادر Hon Hai Precision در زمینه مونتاژ آیفون ها و رایانه های شخصی اقدام به ساخت بانک کرده است ، اما همچنین یک قطعه پای EV را می خواهد ، به ویژه در شرایطی که دولتها برای برق رسانی همه چیز تلاش می کنند.

  اخیراً ، شرکت تایوانی کارخانه کامیون های برقی Lordstown Motors Corp. را در اوهایو خریداری کرد. ارزش این معامله 280 میلیون دلار است و به استارتاپ جدید EV اجازه می دهد تا سرپا بماند ، در حالی که Foxconn اولین کارخانه EV خود را دارد. این شرکت اخیر همچنین پیکاپ برقی Lordstown Motors را در این تأسیسات می سازد در حالی که پروژه های خودروهای برقی خود را دنبال می کند.

  Foxconn سالهاست تلاش می کند تا حضور چشمگیری در ایالات متحده ایجاد کند ، اما فقط موفق شد ساخت کارخانه ای در ویسکانسین که حداکثر می تواند قهوه خانه های روباتیک بسازد. این در ابتدا قرار بود یک کارخانه تولید LCD باشد ، اما Foxconn از این هدف منصرف شده و همچنین سرمایه گذاری برنامه ریزی شده خود را از 10 میلیارد دلار به 672 میلیون دلار کاهش داده است.

   https://techbord.com Foxconn کارخانه EV LordH در اوهایو را با قیمت 280 میلیون دلار خریداری می کند ، می خواهد اندروید خودروهای برقی شود

  تصویر: دو کارکنان Lordstown Motors یک قطعه فولادی و آلومینیومی مهر و موم شده در بدنه Endurance را در دست داشتند

  هنگامی که Lordstown Motors تأسیسات اوهایو را از جنرال موتورز خریداری کرد ، مبلغ 240 میلیون دلار صرف بازسازی آن برای ساخت وانت برقی استقامت کرد. با این حال ، از آن زمان تاکنون از نظر مالی دچار مشکل شده است و اکنون موضوع دو پرونده جداگانه از وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار است.

  یونگ لیو ، رئیس Foxconn می گوید کارخانه Lordstown به هدایت شرکت کمک خواهد کرد تلاش های الکتریکی ، زیرا در حال برنامه ریزی برای ساخت یک کارخانه تولید برق در آمریکای شمالی بود. در اوایل سال جاری ، لیو در جریان تماس با سرمایه گذاران گفت که فاکس کان قصد دارد تا 1 میلیارد دلار در یک کارخانه تولیدی که قادر به تولید 10000 خودروی برقی در ماه است ، سرمایه گذاری کند.

   https://techbord.com Foxconn کارخانه EV در لاهه Lordhown در اوهایو را با 280 میلیون دلار خریداری می کند ، می خواهد به اندروید خودروهای برقی تبدیل شود

  پلتفرم MIH Foxconn ، "سیستم Android صنعت EV "

  شرکت تایوانی در حال برنامه ریزی برای ساخت "سیستم Android صنعت EV ، " است که اساساً یک پلت فرم EV barebones است که مارک های بزرگ و استارتاپ ها می توانند پیوند آنها را سفارشی کنند. این پروژه MIH نامیده می شود و در حال حاضر بیش از 400 شرکت از آن حمایت می کنند ، از جمله Texas Instruments ، ST Micro ، Amazon Web Services ، MediaTek و Qualcomm.

  این پلت فرم EV منبع باز جدید کلید Foxconn \ برنامه "3+3 " در نظر دارد تا سال 2025 حاشیه ناخالص خود را به حداقل 10 درصد برساند. با توسعه خودروهای برقی ، این شرکت شانس خود را برای رسیدن به این هدف بسیار افزایش می دهد. لیو می گوید هدف این است که سالانه سه میلیون وسیله نقلیه الکتریکی تولید شود تا سال 2027 ، که 10 درصد از حجم جهانی برآورد شده برای آن سال خواهد بود. Chrysler Automobiles NV و Fisker ، که دومی آنها قصد دارد سالانه بیش از 250،000 اتومبیل برقی در ایالات متحده با کمک فاکسکان بسازد. در همین حال ، موج جدیدی از استارتاپ های EV وجود دارد که به دنبال ایجاد اختلال در خودروسازان بزرگ هستند و Foxconn می تواند به آنها کمک کند تا بفهمند چگونه می توانند خودروهای برقی ارزان قیمت را تولید کنند که هر کدام ده ها هزار دلار فروش دارند.

  https://techbord.com Foxconn کارخانه EV LordH Ohio را با قیمت 280 میلیون دلار خریداری می کند ، می خواهد اندروید خودروهای برقی شود

  تصویر: کامیون برقی استقامت Lordstown

  تولید خودروهای برقی بسیار سخت تر از لوازم الکترونیکی مصرفی است ، اما لیو مطمئن است که این شرکت انگیزه و تخصص لازم برای غلبه بر هرگونه چالش را دارد. مزیت اصلی آن نسبت به خودروسازان سنتی سرعت است ، اما این بستگی به این دارد که آیا شرکت بتواند زنجیره تأمین لازم را توسعه دهد ، به ویژه در مورد تامین حجم زیاد باتری های مورد نیاز برای ساخت وسایل نقلیه برقی.

  این \ همچنین ممکن است اپل در طول توسعه خود به خودروهای برقی به فاکس کان دست دهد. اطلاعات زیادی در مورد وضعیت پروژه EV غول پیکر کوپرتینو در دست نیست ، اما مطمئناً در دستور کار مدیرعامل تیم کوک قرار دارد. گفته می شود کوک تنها پس از نظارت بر انتشار یک دسته اصلی محصول جدید بازنشسته می شود و این می تواند یک ماشین الکتریکی یا هدست واقعیت ترکیبی باشد. پیش بینی می شود که تا سال 2023 تولید 50،000 دستگاه را آغاز کرده و تا سال 2030 تا 150،000 واحد در سال افزایش دهد. در همان زمان ، این شرکت در حال کار با سازندگان باتری است و اخیراً یک کارخانه تراشه تایوانی خریداری کرده است تا نیمه هادی های مورد نیاز برای EV ها را تأمین کند. .

خبرهای دیگر از صنعتی