techbord.com عناوین PS5 علی رغم اینکه کنسول هنوز در کشور موجود نیست ، 19٪ از کل فروش بازی های انگلیس در هفته گذشته را تشکیل می داد

PlayStation 5 تا این پنجشنبه ، 19 نوامبر وارد انگلستان نمی شود ، اما به نظر می رسد افراد زیادی پیش خرید سفارشات خود را انجام داده اند. تا حدودی شگفت آور ، عناوین PS5 تقریباً یک پنجم کل بازی های بوکس فروخته شده در این کشور در هفته گذشته را به خود اختصاص داده است.

این اطلاعات از ویراستار GamesIndustry.biz کریس درینگ گرفته شده است. وی در توییتی نوشت: "بازی های PS5 تقریباً 19٪ از کل بازی های فروخته شده در انگلیس در هفته گذشته را تشکیل می دهند ... علی رغم اینکه کنسول هنوز در دسترس نیست ،".

بازی های PS5 تقریبا 19٪ از کل بازی ها را تشکیل می دهند. بازی های فروخته شده در انگلیس هفته گذشته ... علی رغم اینکه کنسول هنوز در دسترس نیست

- Christopher Dring (Chris_Dring) 15 نوامبر 2020

PlayStation 5 وارد ایالات متحده ، کانادا ، ژاپن ، استرالیا ، جدید شد زلاند ، کره جنوبی و سنگاپور در تاریخ 12 نوامبر ، در حالی که بقیه مردم جهان باید تا 19 نوامبر صبر کنند.

این ارقام تعداد مشتریانی را نشان می دهد که قبلاً از طریق پیش خرید PS5 تضمین کرده اند. مانند سایر مناطق ، واحدی برای خرید در روز راه اندازی در دسترس نخواهد بود. تصمیمی که توسط همه گیری ایجاد شده است. انگلیس در حال حاضر در وسط دومین قفل بزرگ قرار دارد ، که حداقل تا 2 دسامبر تعطیل مشاغل غیر ضروری را می بیند. اما فروشگاه ها مجاز به استفاده از خدمات کلیک و جمع آوری هستند - اپل همان کار را با خط آیفون 12 انجام می دهد.

با توجه به اینکه عناوین PS5 حجم گسترده ای از فروش های جعبه ای را به خود اختصاص داده اند ، بسیاری از افراد در موقعیت غیرقابل حسابی هستند که می توانند یک بازی مورد انتظار را داشته باشند و هیچ چیزی برای انجام آن ندارند.

در دیگر انگلستان اخبار نمودار بازی ، Call of Duty: Black Ops Cold War اولین عنوان CoD در 13 سال گذشته بود که در هفته پرتاب خود جایگاه شماره یک را از دست داد. این افتخار نصیب Assassin \ \'s Creed Valhalla شد که فروش بیش از دو برابر فروش قبلی خود ، Assassin \\' s Creed Odyssey را به رخ کشید. چهل و دو درصد از فروش بازی مربوط به نسخه PS4 بوده در حالی که 18 درصد فروش PS5 بوده است. بقیه فروش مربوط به سیستم عامل های مختلف Xbox بود.

عناوین PS5 علی رغم اینکه کنسول هنوز در کشور موجود نیست ، 19٪ از کل فروش بازی های انگلیس در هفته گذشته را تشکیل می داد
industry/عناوین-ps5-علی-رغم-اینکه-کنسول-هنوز-در-کشور-موجود-نیست-19.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com AMD در رویداد 3 مارس از کارت بعدی Radeon RX 6000 رونمایی خواهد کرد
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.