خبر

 • تک بورد - صندوق مسکن جدید 2 میلیارد دلاری آمازون 20000 خانه مقرون به صرفه ایجاد یا حفظ خواهد کرد

  صندوق مسکن جدید 2 میلیارد دلاری آمازون 20000 خانه مقرون به صرفه ایجاد یا حفظ خواهد کرد
  5 روز و 21 ساعت قبل

  آمازون شرکتی است که تقریباً در هر صنعت فعالیت دارد ، اما در تلاش است اکنون یکی دیگر از محصولات خود را اضافه کند: املاک و مستغلات. با مجوز از صندوق سرمایه گذاری مسکن جدید غول خرده فروشی ، آمازون $ 2 میلیارد دلار "توسعه مسکن شامل" ایجاد خواهد کرد که هم مقرون به صرفه و هم مناسب (با نزدیکی به خدمات محلی) برای ساکنان خواهد بود.

  آمازون می گوید که این پول و مسکنی که به آن کمک می کند ، در سه مکان اصلی از خانواده ها و افراد "متوسط ​​تا کم درآمد" بهره مند خواهد شد: منطقه Puget Sound واشنگتن و همچنین آرلینگتون ، ویرجینیا و نشویل ، تنسی.

  آمازون همه این جوامع را "خانه" می داند و بنابراین احساس مسئولیت نسبت به آنها می کند. این شرکت در بیانیه ای گفت: "این صندوق سرمایه گذاری مسکن جدید 2 میلیارد دلاری 20000 خانه مقرون به صرفه در هر سه دفتر مرکزی ما - آرلینگتون ، پاجت صدا و نشویل ایجاد خواهد کرد." "این همچنین به خانواده های محلی کمک می کند تا ضمن ایجاد جوامع قوی و فراگیر ، به ثبات طولانی مدت دست یابند."

  برخی از پول نقد صندوق سهام مسکن قبلاً صحبت شده است. آمازون در نظر دارد حدود 380 میلیون دلار وام زیر بازار و کمک هزینه بلاعوض به مسکن واشنگتن اعطا کند و 185 میلیون دلار دیگر به اداره مسکن کینگ کانت پرداخت می شود.

  استراتژی های مختلفی برای استفاده از آن وجود دارد. به عنوان مثال WHC از پول نقد برای حفظ خانه های موجود برای اطمینان از مقرون به صرفه بودن خانه استفاده خواهد کرد ، در حالی که KCHA از آن برای تکمیل "تأمین مالی تملک" در 470 واحد مسکونی ارزان قیمت اخیراً خریداری شده استفاده خواهد کرد.

  خواه سلطه فناوری جهانی آمازون را دوست داشته باشید یا نه ، این شرکت هر از گاهی از خزانه های عمیق خود استفاده می کند. ما از دیدن این اتفاق دوباره در اینجا بسیار خوشحال هستیم.

خبرهای دیگر از صنعتی