خبر

 • تک بورد - صاحب سایت ROM پس از وکالت در دادخواست دزدی دریایی ، نینتندو 2.15 میلیون دلار بدهکار است

  صاحب سایت ROM پس از وکالت در دادخواست دزدی دریایی ، نینتندو 2.15 میلیون دلار بدهکار است
  14 روز و 9 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اگر خیالات بزرگی در مورد نمایندگی خود در دادگاه در برابر یک شرکت یکپارچه دارید ، در اینجا یک داستان هشدار دهنده است. مالک و اپراتور RomUniverse متیو استورمن در دادخواست نقض حق چاپ توسط نینتندو سعی در انجام چنین کاری داشت - و این امر به خوبی پیش نرفت. او اکنون باید 2.15 میلیون دلار به این شرکت پرداخت کند.

  در سال 2019 بود که نینتندو علیه RomUniverse شکایت کرد. غول بازی ژاپنی به دنبال میلیون ها دلار برای نقض حق نسخه برداری و مارک تجاری از سایتی بود که گزارش شده بود عضویت با 30 دلار در سال را ارائه می دهد ، که به کاربران امکان می دهد تعداد نامحدود رام با سرعت بالاتر از غیر عضو را بارگیری کنند.

  < p> TorrentFreak گزارش می دهد که نینتندو در این هفته برنده پرونده شد ، احتمالاً با تصمیم استورمن در دفاع از خود. وی سعی کرده بود با حمایت از "حق بندرگاه" قانون "حق نسخه برداری هزاره دیجیتال" (DMCA) ادعا کند که او فقط یک سرویس دهنده برای کاربران به اشتراک گذاری پرونده است و RomUniverse بازی های دزدی دریایی ارائه نمی دهد. استورمن همچنین گفت که او هرگز هیچ رامی آپلود نکرده است. پس از نمایندگی از خود در دادخواست دزدی دریایی ">

  تضعیف بحث استورمن این واقعیت بود که وی قبلاً در یک شهادت سپرده قسم خورده برای بارگذاری پرونده های ROM در سایت خود اعتراف کرده بود. وی همچنین سعی داشت از دفاع "دكترین فروش اول" استفاده كند ، اما این امر به دلیل توزیع نسخه هایی از بازیهای نینتندو و نه مالكیت شخصی استورمن ، با شکست مواجه شد.

  استورمن همچنین قبلاً شهادت داده بود که سایت وی در سال 2019 بین 30،000 تا 36،000 دلار درآمد کسب کرده و قبل از بسته شدن در سال 2020 در هر ماه 800 دلار درآمد کسب کرده است.

  جای تعجب نیست که قاضی پرونده جانب نینتندو را گرفت. این شرکت شواهد کافی برای اثبات مسئولیت استورمن در قبال نقض حق نسخه برداری و علائم تجاری مختلف ارائه داده است. یک خبر خوب او این است که قاضی تصمیم گرفت که 15 میلیون دلار طلب شده توسط نینتندو بسیار زیاد باشد و به جای آن مبلغ 2.1 میلیون دلار به وی اعطا کند. قاضی همچنین در مورد تزریق دائمی رای داد زیرا سایت قبلاً خاموش شده بود. اما برای استورمن ، که "تنها منبع درآمدش در زمان اخراج خود بیکاری و تمبرهای غذایی بود" ، هنوز بهترین نتیجه نیست.

  نینتندو مدتهاست که علاقه زیادی به دفاع از آن دارد IP ها آخرین مورد آن مربوط به نینتندو آمریکا و رئیس جمهور آن ، بووزر است - که همنام همان پادشاه نمادین کوپاس است - از هکری به نام باوزر شکایت می کنند.

خبرهای دیگر از صنعتی