خبر

 • تک بورد - شیائومی جایگزین سامسونگ به عنوان برترین فروشنده تلفن در اروپا می شود

  شیائومی جایگزین سامسونگ به عنوان برترین فروشنده تلفن در اروپا می شود
  20 روز و 3 ساعت قبل

  چرا مهم است: در حالی که سامسونگ بزرگترین فروشنده تلفن در جهان است ، دیگر پرفروش ترین محصول در اروپا نیست. شاید بتوان انتظار داشت که این عنوان به اپل واگذار شود ، اما اینطور نیست - غول چینی شیائومی در حال حاضر افتخار این را دارد که شماره یک این قاره باشد.

  بر اساس گزارش Strategy Analytics ، شیائومی در سه ماهه دوم رکورد 12.7 میلیون دستگاه تلفن هوشمند را در اروپا به فروش رسانده است و 25.3 درصد سهم بازار را در اختیار آن قرار داده است. سامسونگ ، در رتبه دوم ، 12 میلیون محموله را با 24 درصد سهم مدیریت کرد.

  شیائومی شاهد رشد سالانه خود در اروپا نسبت به مدت مشابه سال قبل 67.1 درصد بود ، در حالی که سامسونگ -7 کاهش یافت. ٪ دو شرکت چینی دیگر نیز شاهد افزایش چشمگیر محموله ها بودند: رتبه چهارم اوپو 180 درصد در سال افزایش یافت و Realme شاهد افزایش خیره کننده 1800 درصدی بود ، هرچند که هر دو تنها درصد کمی از سهم بازار - 5.6 و 3.8 درصد - را به خود اختصاص دادند. به ترتیب.

  https://techbord.com شیائومی جایگزین سامسونگ به عنوان فروشنده برتر تلفن اروپا

  بوریس متودیف ، مدیر بخش Strategy Analytics ، گفت: "شیائومی در روسیه ، اوکراین ، اسپانیا و ایتالیا موفقیت های زیادی را به همراه داشته است و مشتریان مشتاق سری سری Mi و Redmi گوشی های هوشمند با ارزش و با ارزش خود را پیدا کرده است. ”

  به احتمال زیاد رشد شیائومی با از بین رفتن هواوی در اروپا و خروج LG از بازار تلفن همراه بوده است. یک گزارش اخیر نشان داد که تصمیم دومی برای توقف تولید تلفن ها در بازار ایالات متحده خلأ ایجاد کرده است که توسط OnePlus ، Motorola و Nokia HMD پر می شود. 50.1 میلیون نفر در اروپا ، 14.4 درصد افزایش در سالانه. با این حال ، رشد ربع به چهارم از 59.1 میلیون محموله در سه ماهه اول 2021 ، -15 decline کاهش می یابد.

  این چند هفته فوق العاده برای شیائومی بوده است. نه تنها اکنون بزرگترین فروشنده تلفن در اروپا است ، بلکه ماه گذشته نیز اپل را از رتبه دوم خود در رتبه بندی جهانی حذف کرد.

خبرهای دیگر از صنعتی