خبر

 • تک بورد - شیائومی جایگزین اپل به عنوان دومین فروشنده تلفن های هوشمند در جهان می شود

  شیائومی جایگزین اپل به عنوان دومین فروشنده تلفن های هوشمند در جهان می شود
  12 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ وقتی صحبت از بزرگترین شرکتهای تلفن سازی جهان می شود ، سامسونگ و اپل مدتهاست که بر سر کسب مقام اول و دوم درگیری دارند. متأسفانه برای کوپرتینو ، این دیگر جزو دو تیم برتر نیست - غول فناوری چینی شیائومی با یک پله صعود صعود کرده و اکنون پشت سامسونگ قرار گرفته و اپل را به رتبه سوم رسانده است.

  بر اساس برآوردهای اولیه شرکت تحقیقاتی بازار Canalys ، شیائومی شاهد رشد محموله های خود در سال گذشته 83٪ بوده و سهم خود را از بازار تلفن به 17٪ رسانده است. رشد 3 درصدی سه ماهه چهارم آن را بین سامسونگ شماره یک (19٪) و اپل سوم (14٪) قرار می دهد.

   https://techbord.com شیائومی جایگزین اپل به عنوان دومین فروشنده بزرگ تلفن های هوشمند در جهان می شود

  رشد عظیم 83 درصدی شیائومی در حمل و نقل در مقایسه با کوتوله های Q2 2020 نسبت به سامسونگ اپل. سازنده کهکشان شاهد افزایش 15 درصدی محموله ها بود ، در حالی که اپل با کمترین عملکرد در میان 5 محصول برتر ، با رشد خود فقط 1٪ تخمین زده شد. گفت: مدیر تحقیقات Canalys بن استنتون. "هنوز هم تا حد زیادی به سمت بازار انبوه متمایل است ، اما در مقایسه با سامسونگ و اپل ، میانگین قیمت فروش آن به ترتیب حدود 40٪ و 75٪ ارزان تر است. بنابراین اولویت اصلی شیائومی در سال جاری رشد فروش دستگاه های سطح بالای آن مانند Mi 11 Ultra است. "

  ما یک مکان دیگر هم صعود کردیم! از طریقCanalys ، ما اکنون از لحاظ میزان حمل ، دومین مارک تلفن هوشمند در سراسر جهان هستیم. این نقطه عطف شگفت انگیز بدون Mi Fans محبوب ما به دست نیامده است! #NoMiWithoutYou RT با rom از تلفن هوشمند شیائومی خود :) pic.twitter.com/kKfuTK8K7J

  - Xiaomi (@ Xiaomi) 15 ژوئیه 2021

  دو شرکت چینی دیگر جایگاه های باقی مانده در پنج لیست برتر را دارند. اوپو پس از رشد 28 درصدی حمل و نقل ، با 10 درصد سهم در جایگاه چهارم قرار دارد ، در حالی که Vivo در رده پنجم نیز 27 درصد رشد را تجربه می کند ، 10 درصد سهم دارد.

  شیائومی را به لیست عقب نگذارد و آن را به عنوان یک شرکت نظامی کمونیست چینی تعیین کند و بدین ترتیب یکی از دستورات نهایی دولت ترامپ لغو شود این شرکت اخیراً وقتی به صاحب یک گوشی Redmi 8 پس از منفجر شدن دستگاهش مدل ارتقا یافته ای را ارائه داد ، خبرساز شد.

خبرهای دیگر از صنعتی