خبر

 • تک بورد - شرکت های چینی که به دلیل استفاده از نظرات پولی ممنوع شده اند از آمازون شکایت می کنند

  شرکت های چینی که به دلیل استفاده از نظرات پولی ممنوع شده اند از آمازون شکایت می کنند
  22 روز و 11 ساعت قبل

  WTF ؟! آیا تا به حال آمازون شما را با استفاده از بررسی های پولی به دام انداخته و چکش را کنار گذاشته است؟ پس چرا با چند فروشنده دیگر در شرایط مشابه دور هم جمع نشوید و اقدامی کلاسی علیه غول فناوری انجام ندهید.

  The Verge می نویسد که چندین شرکت چینی شکایت اعتراضی علیه آمازون را در 13 سپتامبر ثبت کرده اند. خرده فروش مدتهاست با فروشندگانی که از بررسی های پولی استفاده می کنند جنگ کرده است و اخیراً گفته است که 3000 دستگاه آنلاین را تعطیل کرده است. تجار با 600 مارک لوازم الکترونیکی چینی برای بازخورد پولی و فعالیت های مشابه در ارتباط هستند. از درآمد ادعایی آنها اما توافقنامه راه حل های تجاری خدمات آمازون ، که مشاغل انجام شده توسط آمازون (FBA) را انجام می دهد ، مانند مشمولان در شکایت ، بیان می کند که در صورت نقض خط مشی شرکت ها ، می تواند از منابع مالی خودداری کند. ، Slaouwo ، Deyixun ، Cstech ، Recoo Direct ، Angelbliss و Tudi - به دنبال "بازیابی وجوهی هستند که توسط آمازون به طور غیرقانونی و نامناسب نگهداری شده است". آنها همچنین می خواهند "هرگونه سوء استفاده بیشتر و سوء استفاده از وجوهی را که به طور قانونی و به حق هزاران فروشنده و بازرگان آمازون هستند ، متوقف کنند."

  شرکت های چینی استدلال می کنند از آنجا که آمازون مسئول توزیع در ترتیب FBA است ، باید می دانست که آنها کارت های هدیه در ازای بررسی مثبت ارائه می دهند.

  با بیش از 300 میلیون مشتری فعال و بیش از 1.9 میلیون شریک فروش در سراسر جهان ، ریشه یابی نظرات جعلی برای آمازون کار آسانی نیست. اگرچه ، ادعا می شود که 200 میلیون از آنها را در سال 2020 قبل از مشاهده توسط کاربران حذف کرده است.

  در اوایل سال جاری ، آمازون این مشکل را تا حدی به پلتفرم های رسانه های اجتماعی متهم کرد ، که توسط بسیاری از سازمان ها برای جلب نظرات جعلی خود استفاده می شود. به در آن آمده است که افرادی مانند فیس بوک و توییتر در حذف این گروه ها از پلتفرم های مربوطه دیر عمل کردند.

خبرهای دیگر از صنعتی