خبر

 • تک بورد - شرکت سازنده رایانه شخصی ورشکسته Artesian Builds سهامی به ارزش تقریباً یک میلیون دلار را به حراج می گذارد

  شرکت سازنده رایانه شخصی ورشکسته Artesian Builds سهامی به ارزش تقریباً یک میلیون دلار را به حراج می گذارد


  10 روز و 11 ساعت قبل

  Artesian Builds، یک شرکت سازنده رایانه شخصی که اخیراً پس از یک قرعه کشی جنجالی پخش زنده که در آن مدیر عامل آن تصمیمات بسیار مشکوک گرفته بود اعلام ورشکستگی کرد، فردا بخش هایی از سخت افزار را در زوم به حراج می گذارد.

  PC Gamer گزارش می‌دهد که قطعات سایت‌های این شرکت در کالیفرنیا و کارولینای شمالی شامل بسیاری از کارت‌های گرافیک، CPU، PSU، دستگاه‌های ذخیره‌سازی، مادربردها و حتی رایانه‌های شخصی نیمه ساخته می‌شوند. لات ها به عنوان خریدهای ترکیبی با پیشنهادات حداقل 5000 دلار یا بیشتر فروخته می شوند - گفته می شود که Artesian Builds در زمان بسته شدن آن 917,595 دلار سهام داشت - بنابراین حراج احتمالاً به جای جذب سایر شرکت های سازنده رایانه شخصی خواهد بود. مصرف کنندگان روزمره.

  اطلاعیه: حراج ورشکستگی موجودی ساختمان های آرتزیان برای خریداران علاقه مند و مناقصه گران واجد شرایط، لطفاً اطلاعیه پیوست را بررسی کنید. منابع اضافی و اطلاعیه کامل حراج در پیوند ارائه شده: https://t.co/dpERKDOh6r pic.twitter.com/bBIxf7b0lw

  Artesian Builds (@ArtesianBuilds) 17 ژوئن 2022

  یک کارمند سابق گفت Artesian Builds با صدها سفارش برجسته برای رایانه های شخصی بازی از پیش ساخته شده در حال بسته شدن است - ترازنامه آن این رقم را 1.37 میلیون دلار نشان می دهد - و برخی از مشتریان در تلاش هستند تا پول خود را پس بگیرند. میزان فروش موجودی در پرداختن به این موضوع مشخص نیست.

  https://techbord.com <b>رایانه</b> <b>شخصی</b> <b>ورشکسته</b> <b>سازنده</b> <b>Artesian</b> <b>Builds</b> <b>تقریباً</b> یک <b>میلیون</b> <b>دلار</b> سهام را به <b>حراج</b> می گذارد

  این حراج همچنین شامل دارایی‌های نامشهود Artesian Builds می‌شود: نام‌های تجاری و دامنه آن، فهرست تأثیرگذاران از حدود 1000 نام و ایمیل، و یک علامت تجاری. همچنین فهرستی از مشتریان شامل حدود 10000 نام و ایمیل از خریداران در سه سال گذشته را می‌فروشد، اگرچه این موضوع "مشروط به انتصاب و بررسی توسط یک مدافع حریم خصوصی مصرف‌کننده است."

  پس از یکی از پخش‌های زنده رایانه‌های شخصی Artesian Builds، زمانی که یک استریمر کوچک وابسته به نام Kiapiaa به عنوان برنده جایزه رایانه شخصی اعلام کرد، همه چیز به سرعت رو به پایین رفت. با این حال، نوآ کاتز، مدیر عامل شرکت، تصمیم گرفت از این جایزه خودداری کند، زیرا تعداد کل دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی کیاپیا کمتر از 5000 نفر بود. او سپس استریمر را از مسابقه حذف کرد زیرا "این شخص سه ماه سفیر بوده و حتی یک کلیک هم نداشته است."

  صدای این مرد را می شنوید؟ داره من رو تحقیر میکنه این تهمت و افترا به جریان من و من به عنوان یک شخص است. من برنده آن نمایشگاه و میدان کامپیوتر شدم. قوانین می گویند که شما به پنل Artesian در توییچ About خود نیاز دارید، و من آن را دارم. پس مشکل @ArtesianBuilds چیست؟ ( ادامه . طولی نکشید که آرتزیان بیلدز اعلام کرد که در حال بررسی یک خرید احتمالی به رهبری کارمندان از شرکت و مسدود کردن تمام فعالیت‌ها است.


  تگ ها:

  شرکت , سازنده , رایانه , شخصی , ورشکسته , artesian , builds , سهامی , ارزش , تقریباً , میلیون , دلار , حراج , گذارد


  v 11
خبرهای دیگر از صنعتی