خبر

 • تک بورد - سینماهای AMC تا پایان سال پذیرش بیت کوین را آغاز می کنند

  سینماهای AMC تا پایان سال پذیرش بیت کوین را آغاز می کنند
  16 روز و 9 ساعت قبل

  در اواخر تلاش های مشترکی برای تبدیل ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین به عنوان ارز به جای ذخیره ثروت وجود داشته است. تصویب AMC می تواند سوزن را بیشتر به آن سمت سوق دهد ، اما اینکه آیا امکان پذیر است یا خیر ، باید مشخص شود. نگرانی اصلی؟ هزینه معامله بسیار معروف بیت کوین.

  ممکن است دیگر نتوانید با استفاده از بیت کوین تسلا جدید خریداری کنید ، اما شرکت های دیگر زیادی نیز علاقه مند هستند که ارز رمزنگاری شده محبوب را به عنوان نوعی از پرداخت بپذیرند.

  طی یک کنفرانس اخیر برای بحث در مورد درآمد سه ماهه دوم ، مدیرعامل AMC Entertainment ، آدام آرون رسماً اعلام کرد که این فناوری را برای پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت بلیط فیلم و امتیاز در همه سینماهای ایالات متحده تا پایان سال ، هنگامی که خریداری شده است ، در اختیار دارند. آنلاین.

  آرون افزود که از آنجا که آنها باید "برنامه نویسی فناوری اطلاعات" را برای پذیرش بیت کوین انجام دهند ، تصمیم گرفتند نوشتن کد را نیز برای پذیرش Apple Pay و Google Pay برای خریدهای آنلاین آغاز کنند.

  < p> https://techbord.com سینماهای AMC تا پایان سال پذیرش بیت کوین

  را آغاز می کنند. هزینه تراکنش می تواند یکی از بزرگترین موانع استفاده گسترده باشد. برای AMC به طور خاص ، باید تعجب کرد که آیا مصرف کنندگان حاضر خواهند بود فقط برای فرصت خرید امتیازات گران قیمت ، حق بیمه بپردازند. از زمان نگارش ، میانگین هزینه تراکنش بیت کوین 2.53 دلار است و این در پایین ترین سطح است. در اوایل امسال که بیت کوین در حال اجرا بود ، متوسط ​​هزینه تراکنش بیش از 60 دلار بود.

  در مورد تسلا ، ماسک ماه گذشته گفت که خودروساز برقی "به احتمال زیاد" پذیرش بیت کوین را از سر می گیرد.

خبرهای دیگر از صنعتی