خبر

 • تک بورد - سونی 1.175 میلیارد دلار خرید انیمیشن Crunchyroll از AT&T را تکمیل کرد

  سونی 1.175 میلیارد دلار خرید انیمیشن Crunchyroll از AT&T را تکمیل کرد
  13 روز و 3 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سونی پیکچرز خرید 1.175 میلیارد دلاری Crunchyroll خود را از AT&T به پایان رساند و در پایان قرارداد خود را در ماه دسامبر به پایان رساند. سایت پخش انیمیشن با Funimation ، پلت فرم پخش انیمیشن موجود سونی ، ترکیب می شود.

  گزارشات اولیه مبنی بر نزدیک شدن سونی به خرید Crunchyroll برای اولین بار در اکتبر سال گذشته منتشر شد. این شرکت در سال 2006 تأسیس شد و از سال 2018 زیرمجموعه Otter Media بود که خود زیرمجموعه WarnerMedia AT&T بود. موجود در Xbox ، PlayStation ، دستگاه های پخش و تلفن در بیش از 200 کشور جهان ، Crunchyroll دارای 5 میلیون مشترک SVOD است و 120 میلیون کاربر ثبت شده این برنامه AVOD ، بازی های تلفن همراه ، مانگا ، کالاهای رویداد و توزیع را ارائه می دهد.

  AT&T موافقت کرد که Crunchyroll را در دسامبر به سونی بفروشد. این معامله دیروز با قیمت فروش 1.175 میلیارد دلار ، بسته به سرمایه جاری و سایر تعدیلات نهایی شد.

  Crunchyroll به سایر گروه های انیمیشن تحت پرچم سونی می پیوندد ، از جمله شرکت تولید کننده Aniplex ، توزیع کننده Madman ، استودیوها. CloverWorks و A-1 Pictures و Funimation ، که سونی در سال 2017 به قیمت 143 میلیون دلار خریداری کرده است. تونی وینچیکرا ، رئیس و مدیرعامل Sony Pictures Entertainment Inc ، هدف این است که "ایجاد یک تجربه مشترک متحرک انیمیشن در اسرع وقت. " "

  " با اضافه شدن Crunchyroll ، ما فرصتی بی سابقه داریم تا مانند گذشته به طرفداران انیمه خدمت کنیم و تجربه انیمه را در هر پلتفرمی که انتخاب می کنند ارائه دهیم ، از جمله تئاتر ، رویدادها ، سرگرمی های خانگی ، بازی ها ، پخش جریانی ، تلویزیون خطی - در همه جا و به هر طریقی که طرفداران می خواهند انیمه خود را تجربه کنند ، "وینسیکررا افزود.

  Crunchyroll اکنون به لیست دارایی های رسانه ای فروخته شده توسط AT&T پیوسته است زیرا این شرکت به دنبال کاهش بدهی خود است ، که D گزارشات eadline در زمان خرید تایم وارنر در سال 2018 180 میلیارد دلار بود. "انیمه رسانه ای است که به سرعت در حال رشد است و بین مخاطبین سراسر جهان هیجان و انگیزه ایجاد می کند. هم ترازی Crunchyroll و Funimation ما را قادر می سازد تا به سازندگان و طرفداران قلب قلب انیمه ها نزدیکتر شویم. ارائه سرگرمی های برجسته تری که جهان را از طریق انیمه پر از احساس می کند. "

خبرهای دیگر از صنعتی