خبر

 • تک بورد - سونی همچنان در تلاش است تا با افزایش تولید ، میزان عرضه PlayStation 5 را افزایش دهد

  سونی همچنان در تلاش است تا با افزایش تولید ، میزان عرضه PlayStation 5 را افزایش دهد
  22 روز و 22 ساعت قبل

  مشکلات بیشمار فقط با خرید اسکناس موجودی محدود و فروش مجدد آن برای سود چربی بیشتر می شود. و متأسفانه ، جدا از انجام برخی از خریدهای هوشمندانه ، تمایل به پرداخت حق بیمه یا خوش شانس شدن ، در کوتاه مدت واقعاً متوسل به مصرف کنندگان نمی شود.

  جیم رایان ، رئیس جمهور Sony Interactive Entertainment (SIE) ، بار دیگر به صورت علنی در مورد موجودی PlayStation 5 در مورد موجودی کالا اظهار نظر کرده است. دلایلی که به سختی می توان PS5 را تهیه کرد. همه گیری در حال انجام در بالای لیست است ، زیرا رایان خاطرنشان کرد که آنها مجبور بودند توزیع را به رسانه های آنلاین محدود کنند تا به سرعت در گسترش Covid-19 کمک کند.

  مدیر اجرایی همچنین به کمبود نیمه هادی در سراسر جهان اشاره کرد ، اما گفت که آنها از تامین کنندگان خواسته اند به آنها اجازه دهند تولید خود را افزایش دهند ، "که امسال وارد بازار خواهد شد."

   https://techbord.com سونی همچنان در تلاش است تا با افزایش تولید PlayStation 5 را افزایش دهد

  سونی تنها شرکت بزرگ فناوری نیست که با کمبود نیمه هادی دست به گریبان است. در ماه ژانویه ، مدیر عامل شرکت اپل ، تیم کوک به رویترز گفت که "نیمه هادی ها بسیار تنگ هستند" و کوپرتینو با مک ، آی پد و آیفون 12 پرو محدودیت تأمین دارد.

  دولت بایدن در ماه فوریه قول داد که کمبود تراشه نیز وجود دارد ، اما مسلماً ، با هر نظارتی از این دست ، زمان می برد تا نتایج از طریق زنجیره تامین کاهش یابد.

  اعتبار تصویر Hopix Art، Miguel Lagoa

خبرهای دیگر از صنعتی