خبر

 • تک بورد - سونی هشدار می دهد که کمبودهای پلی استیشن 5 انتظار می رود تا سال 2022 ادامه داشته باشد

  سونی هشدار می دهد که کمبودهای پلی استیشن 5 انتظار می رود تا سال 2022 ادامه داشته باشد
  2 روز و 20 ساعت قبل

  نگاه به جلو: اگر شما یکی از بسیاری از گیمرهایی هستید که هنوز نتوانسته اند یک پلی استیشن 5 را بدست آورند ، همیشه این دانش راحت وجود دارد که در دسترس بودن باید سال آینده به حالت عادی برگردد. متأسفانه ، ممکن است اینطور نباشد. گزارش شده است که خود سونی تأیید کرده است که عرضه کوتاه مدت کنسول در طول سال 2022 ادامه خواهد داشت.

  سونی پس از انتشار نتایج مالی خود در ماه گذشته ، به تحلیلگران گفت حتی اگر عرضه قطعات آن بهبود یابد و تولید در سال آینده افزایش یابد ، پاسخگویی به تقاضای PS5 همچنان چالش برانگیز خواهد بود.

  "من فکر نمی کنم امسال تقاضا آرام شود و حتی اگر سال آینده دستگاه های بیشتری را ایمن کنیم و تعداد بیشتری از PlayStation 5 را تولید کنیم ، عرضه ما قادر به جبران نیست Bloomberg گزارش داد ، مدیر ارشد سونی ، هیروکی توتوکی ، مدیر ارشد مالی سونی گفت.

  سونی اذعان داشت که باید تعداد واحدهای PS5 را افزایش دهد در اسرع وقت برای دستیابی بیشتر کنسول ها به قفسه ها تولید می شود. یک تحلیلگر این سedال را مطرح کرد که آیا این شرکت نتوانسته است از تعداد مصرف کنندگان سرگرمی در منزل به دلیل همه گیر شدن استفاده کند ، اما توتوکی معتقد است که تقاضا حتی در صورت کاهش قفل کالا و واکسیناسیون بیشتر افراد همچنان بالا خواهد بود.

  < p> PS5 تا ماه مارس 7.8 میلیون دستگاه فروخت ، بیشتر از آنچه PS4 در همان دوره راه اندازی مدیریت کرد. اخبار کم استقبال دیگری وجود داشت: فروش ژانویه - مارس QoQ کاهش یافت ، در حالی که تعداد کاربران فعال شبکه PlayStation در Q1 2021 از 114 میلیون نفر در سال گذشته به 109 میلیون نفر کاهش یافت. علیرغم مشکلات ، سونی هنوز امیدوار است که تا آوریل 2022 15 میلیون PS5 بفروشد. همچنین شایعه شده است که این شرکت در حال کار بر روی طراحی مجدد PS5 است که برای تولید سال آینده تولید می شود. سال خیلی تعجب آور نیست ، با توجه به اینکه هر دو تحلیلگر و غول نیمه هادی TSMC هشدار داده اند که وضعیت فعلی می تواند مدت زیادی طول بکشد.

  اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک PlayStation 5 دارید ، جدیدترین ها را بررسی کنید پیش پرده Game Boost از سونی.

خبرهای دیگر از صنعتی