techbord.com سونی نزدیک به خرید سرویس انیمیشن Crunchyroll با تقریبا 1 میلیارد دلار است

سونی در آستانه دستیابی به سرویس محبوب انیمیشن Crunchyroll با بیش از 100 میلیارد ین (957 میلیون دلار) است و این به ثبات در حال رشد تجارت انیمیشن خود می افزاید.

Nikkei Asia گزارش داد كه سونی در حال حاضر در خرید نهایی Crunchyroll مستقر در سانفرانسیسكو كه در سال 2006 تأسیس شد و از سال 2018 زیرمجموعه Otter Media ، خود زیرمجموعه WarnerMedia AT&T است ، نفی كرده است. موجود در Xbox ، PlayStation ، دستگاه های پخش جریانی و تلفن در بیش از 200 کشور جهان ، Crunchyroll دارای 70 میلیون عضو رایگان و 3 میلیون مشترک با پرداخت هزینه است.

Crunchyroll با پرچم سونی از جمله شرکت تولیدی به سایر گروه های انیمیشن می پیوندد. Aniplex ، توزیع کننده Madman ، استودیوهای CloverWorks و A-1 Pictures و Funimation که سونی در سال 2017 با قیمت 143 میلیون دلار خریداری کرده است.

این احتمال وجود دارد که برخی از کاربران PlayStation بتوانند در Crunchyroll تخفیف هایی را دریافت کنند. همانطور که توسط PSU اشاره شد ، سونی اوایل سال جاری تبلیغاتی را انجام داد که در آن دو ماه رایگان سرویس پخش انیمیشن Funimation Premium به مشترکان PlayStation Plus ارائه شد. حتی ممکن است همه بازوهای انیمیشن سونی را در یک سرویس پخش انیمیشن گسترده مشاهده کنیم.

ویژگی های متحرک در حال حاضر اوج رونق را تجربه می کنند. نمایش هایی مانند Castlevania و Blood of Zeus در Netflix بسیار محبوب شده اند و تعداد زیادی نمایش انیمیشن در Disney Plus بخشی از جذابیت این سرویس است. Nikkei Asia می نویسد ، طبق اطلاعات انجمن انیمیشن های ژاپن ، بازار جهانی انیمه در سال 2018 حدود 21 میلیارد دلار ، 1.5 برابر 5 سال قبل ارزش داشت.

ویروس کرونا ، شاهد رونق بازار سرگرمی های خانگی است صنایعی مانند تئاترها و خطوط هوایی آسیب می بینند و سونی در مورد سرمایه گذاری در محتوای بیشتر جریان ساکن نیست.

سونی نزدیک به خرید سرویس انیمیشن Crunchyroll با تقریبا 1 میلیارد دلار است
industry/سونی-نزدیک-به-خرید-سرویس-انیمیشن-crunchyroll-با-تقریبا-1.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.