خبر

 • تک بورد - سونی بدون آینه کار می کند ، آخرین DSLR خود را قطع می کند

  سونی بدون آینه کار می کند ، آخرین DSLR خود را قطع می کند
  8 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به نظر می رسد سونی از بازار دوربین های DSLR خارج شده و به نظر می رسد تلاش خود را منحصراً بر روی جلو بردن تیراندازهای بدون آینه متمرکز کرده است. برای کسانی که به تلاش های سونی در طول چند سال گذشته توجه کرده اند ، خبر تعجب آور نیست زیرا آخرین DSLR این شرکت در سال 2016 بازگشت.

  Sony Alpha Rumors اولین نفری بود که گزارش داد وب سایت Sony دیگر هیچ دوربین نصب A را نشان نمی دهد. به همین ترتیب ، خرده فروش B&H Sony Alpha a99 II DSLR را لیست می کند که دیگر موجود نیست. بررسی سریع لیست دوربین A-mount Sony در ویکی پدیا نشان می دهد که تک تک مدل ها متوقف شده اند.

  DSLR نهایی این شرکت ، a99 II فوق الذکر ، در سال 2016 اعلام شد. همانطور که PetaPixel بازگو می کند ، دارای یک سنسور Exmor R CMOS تمام فریم با نور پس زمینه 42.4 مگاپیکسلی با طراحی منحصر به فرد "بدون شکاف روی تراشه" برای به حداکثر رساندن توانایی جمع آوری نور.

   https://techbord.com سونی بدون آینه کار می کند ، آخرین DSLR های خود را قطع می کند

  در سپتامبر گذشته ، با این حال ، سونی اعلام کرد A-mount جدید به آداپتور E-Mount ، به عکاسان امکان می دهد از شیشه های قدیمی A-Mount بر روی بدنه دوربین E-mount استفاده کنند.

  خوشبختانه ، کسانی که به دنبال دوربین فول فریم یا APS-C سونی هستند ، گزینه های زیادی برای انتخاب دارند از جمله دوربین فول فریم a9 II و Alpha 1 با سنسور Exmor RS CMOS انباشته 50.1MP.

  اعتبار تصویر Funstock، CynthiaAquino

خبرهای دیگر از صنعتی