خبر

 • تک بورد - سهام CD Projekt Red در هفته راه اندازی Cyberpunk 2077 تقریباً 30 درصد افت می کند

  سهام CD Projekt Red در هفته راه اندازی Cyberpunk 2077 تقریباً 30 درصد افت می کند
  4 روز و 11 ساعت قبل

  علی رغم هشت سال پیشرفت و سه بار تأخیر در آخرین لحظه ، راه اندازی Cyberpunk 2077 به آن آسانی نبود که CD Projekt Red انتظار داشت. بازیکنان اشکالات بی شماری را گزارش کرده اند ، که برای نسخه های اولیه یک بازی غیر معمول نیست. با این حال ، برخی آن را "غیر قابل پخش" در PS4 استاندارد و Xbox One نامیده اند.

  سهام در CD Projekt Red در هفته پیرامون راه اندازی موفقیت آمیز Cyberpunk 2077 مورد انتظار خود کاهش چشمگیری داشته است. از تاریخ 4 دسامبر ، سهام CDPR از زمان انتشار دیروز (تا امروز) تقریبا 30 درصد و تقریبا 11 واحد افت کرده است. این نوشتار).

  https://techbord.com سهام CD Projekt Red در Cyberpunk 2077 نزدیک به 30 درصد کاهش می یابد هفته راه اندازی

  احتمالاً اوایل این ماه با بررسی های اولیه افزایش یافت. اکثر منتقدان بازی را دوست داشتند اما گزارش کردند که با اشکالات و مشکلات فنی زیادی روبرو شده اند. از زمان راه اندازی آن در 10 دسامبر ، چندین شکایت از طرف کاربران در شبکه های اجتماعی وجود داشته است ، از شخصیت های مختلفی که آلت تناسلی آنها از لباس خارج می شود و بازی به دلیل مشکلات بافت و افت نرخ فریم "غیرقابل پخش" است.

  https://techbord.com سهام CD Projekt Red در هفته راه اندازی Cyberpunk 2077 نزدیک به 30 درصد کاهش می یابد

  امروز ، معاملات در CDPR اندکی افزایش یافته است - از 22.10 دلار برای هر سهم در باز به 22.40 دلار از زمان انتشار این مقاله - اما بیشتر در طول روز ثابت مانده است. با این حال ، یک بازگشت خارج از تصویر نیست.

  CD Projekt Red اندکی پس از اعلام تأخیر دوم و تسریع در گزارشات کارکنان با زین شدن "اجباری " ، از ماه اوت دچار افت طولانی شد. زمان. قیمت سهام 32.5 درصد کاهش یافت و از 31.10 دلار به 21 دلار در هر سهم رسید ، اما تا 4 دسامبر به سطح قبلی بازگشت. به احتمال زیاد CDPR می تواند بهبودی مشابهی داشته باشد درصورتی که بیشترین اشکالات عمده Cyberpunk را برطرف کرده باشد.

خبرهای دیگر از صنعتی