techbord.com سهام کامپیوتر لنوو به

چرا مهم است: فقط کنسول ها ، کارت های گرافیک و پردازنده ها نیستند که می توانند تقاضا را برآورده کنند - تولیدکنندگان رایانه های شخصی نیز این اثرات را احساس می کنند. Lenovo ، بزرگترین فروشنده رایانه های شخصی در سطح جهان ، هشدار داده است که سهام آن به دلیل همه گیری و تعداد بیشتری از افراد که از خانه کار می کنند ، به یک سوم سطح طبیعی رسیده است.

طبق گزارشی که اخیراً از گروه تحقیقات بازار Canalys منتشر شده است ، در سال 2020 میزان ارسال رایانه های جهانی به بالاترین سطح در پنج سال گذشته رسیده است. 458.2 میلیون دستگاه حمل شد که 16 درصد افزایش نسبت به سال قبل است.

Lenovo با حمل 87 میلیون دستگاه (19 درصد) بزرگترین قطعه پای کامپیوتر را در سال 2020 گرفت ، اما این تقاضا بر سهام تأثیر گذاشته است. سطح Gianfranco Lanci ، مدیر COO در Lenovo ، (از طریق The Resister) گفت كه اگر "محدودیت های عرضه" نباشد ، محموله های آن در سه ماهه آخر سال حتی بیشتر می شد.

Reg خاطرنشان می کند که اکثر توزیع کنندگان فناوری برای جلوگیری از کوتاه شدن ، حدود شش هفته سهام را نگه می دارند ، اما لانچی می گوید ،" در برخی موارد در سه ماهه گذشته ما تا دو یا سه هفته پایین ، بنابراین ما در سطح بسیار بسیار پایین قرار داشتیم. "

به نظر می رسد وضعیت به این زودی ها تغییر نخواهد کرد. لانچی می گوید از سه ماهه زمستان هیچ نشانه ای از کند شدن تقاضا مشاهده نشده است. مدیر عامل Lenovo ، یانگ یوان کینگ ، معتقد است که وقت اضافی که مردم اکنون در رایانه های شخصی و رایانه های لوحی می گذرانند باعث افزایش سریع چرخه های جایگزینی و فشار بیشتر می شود و این شرکت پیش بینی می کند که حمل و نقل رایانه های شخصی طی چند سال آینده همچنان رشد کند.

سهام کامپیوتر لنوو به "سطح بسیار بسیار پایین" کاهش یافته است ، زیرا همه گیر شدن تقاضا را افزایش می دهد
industry/سهام-کامپیوتر-لنوو-به-سطح-بسیار-بسیار-پایین-کاهش-یافته-است.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.