خبر

 • تک بورد - سرمایه گذاران سنتی در حال تقویت آخرین تجمع بیت کوین هستند

  سرمایه گذاران سنتی در حال تقویت آخرین تجمع بیت کوین هستند
  19 روز و 15 ساعت قبل

  بیت کوین در تلاش است تا برای اولین بار در تاریخ نسبتاً کوتاه خود ، آستانه 20000 دلار را بشکند. ارز رمزنگاری شده محبوب هرگز فقط یک بار دیگر به این مارک نزدیک شده است ، اما در آن زمان شرایط کمی متفاوت بود.

  در اواخر سال 2017 ، بیت کوین یک حرکت فوق العاده را تجربه کرد و تقریباً مرز 20،000 دلار را گرفت. به گفته نیویورک تایمز ، این روند عمدتا توسط سرمایه گذاران در آسیا انجام شد که تازه در مورد ارز رمزنگاری شده آگاهی داشتند. هنگامی که خطر و س questionsالات دیگر مجبور به فرو رفتن شدند ، فروش داغ و سنگین بود. فقط یک سال بعد ، ارزش یک بیت کوین از شمال به 19000 دلار کاهش یافت و به زیر 4000 دلار رسید.

  اواخر سال 2020 است و بیت کوین در حال اجرا است ، اخیراً از حد بالای قبلی خود عبور کرده است ، اما راهی که به این ترتیب طی شده است به نظر می رسد بسیار متفاوت از آنچه در سال 2017 نشان داده شده است.

  بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت داده Chainalysis ، این بار خریداران شامل سرمایه گذاران سنتی می شوند که بیت کوین را به عنوان یک دارایی جایگزین تلقی می کنند و از آن برای متنوع سازی سبد سهام خود استفاده می کنند تا به سرعت در داخل و خارج معامله کنید.

  https://techbord.com سرمایه گذاران سنتی در حال تقویت آخرین تجمع بیت کوین هستند

  فیلیپ گرادول ، اقتصاددان ارشد Chainalysis ، گفت افرادی که اخیراً اقدام به خرید بیت کوین کرده اند "در مقاطع زمانی پایدار آن را با مقادیر ثابت تری انجام می دهند و آنها آن را از صرافی ها خارج می کنند و به عنوان سرمایه گذاری. "

  PayPal یکی از شرکت های آمریکایی است که منجر به افزایش آخرین موج ها شده است. ماه گذشته ، این شرکت خدمات مالی به کاربران مستقر در ایالات متحده اجازه خرید ، نگهداری و فروش ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین را داد.

  مدیر اجرایی PayPal ، دن شولمن در مصاحبه اخیر خود با تایمز گفت که سه تا چهار برابر بسیاری از افراد هنگام اعلام خبر بیش از آنچه پیش بینی کرده بودند به لیست انتظار آن پیوستند و افزودند که تصمیم آنها برای حمایت از رمزنگاری "در نتیجه مکالمه با مقامات دولتی و سپس مشاهده تغییر چشمگیر به پرداخت دیجیتال در نتیجه همه گیری بود. . "

  اعتبار تصویر Lordowski ،

خبرهای دیگر از صنعتی