techbord.com سامسونگ و SK Hynix برای ادامه معاملات با Huawei مجوز ایالات متحده را درخواست می کنند

چه اتفاقی افتاده؟ با توجه به اینكه آمریكا قصد دارد هواوی را با تحریم های جدیدی كه مانع از تأمین قطعات تولید شده با فناوری آمریكا توسط شركت ها می شود ، وارد كند ، هر دو سامسونگ الکترونیك و SK Hynix تقاضای تأیید را برای ادامه معامله با این شركت به وزارت بازرگانی آمریكا ارائه داده اند.

در ماه مه سال گذشته ، Huawei توسط دولت ترامپ به لیست نهادهایی اضافه شد که به این معنی بود که شرکت های آمریکایی نمی توانند بدون تأیید دفتر صنعت و امنیت (BIS) با غول چینی تجارت کنند. در ماه آگوست ، این محدودیت ها برای جلوگیری از خرید تراشه های Huawei که توسط تولیدکنندگان خارجی با استفاده از فناوری ایالات متحده ساخته شده است ، گسترش یافت.

تحریم های جدید از 15 سپتامبر اجرایی می شود و سامسونگ الکترونیک و SK Hynix را تحت تأثیر قرار می دهد. شرکت های کره ای Huawei را به عنوان یکی از بزرگترین مشتری های خود در زمینه خرید قطعات می دانند. به این ترتیب ، این زوج اخیراً از وزارت بازرگانی ایالات متحده درخواست مجوز کرده اند.

" بسیاری از تولیدکنندگان نیمه هادی چند ملیتی از جمله Samsung Electronics و SK Hynix ساخته شده اند درخواست تصویب از وزارت بازرگانی ایالات متحده را می دهد. " یک مقام عالی رتبه دولت کره جنوبی (از طریق ETNews) گفت. "صرف نظر از اینکه این درخواست ها تأیید شود یا نه ، آنها اقدامات لازم را قبل از اینکه دولت ایالات متحده در 15 سپتامبر تحمیل کند ، انجام دادند."

به طور جداگانه ، شنیده ایم که سامسونگ دیسپلی نیز درخواست مجوز می دهد برای ادامه تجارت با هواوی پس از هفته آینده. با این وجود LG Display ، ظاهراً حداقل در کوتاه مدت قصد جلب تأیید ندارد.

هر شرکت نیمه هادی در دنیا از نوعی فناوری آمریکایی در فرایندهای تولید خود استفاده می کند ، بنابراین می توان انتظار داشت که تحریم ها برای ضربه زدن به هواوی و به طور کلی صنعت.

سامسونگ و SK Hynix برای ادامه معاملات با Huawei مجوز ایالات متحده را درخواست می کنند
industry/سامسونگ-و-sk-hynix-برای-ادامه-معاملات-با-huawei-مجوز.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.