خبر

 • تک بورد - سامسونگ هشدار می دهد که کمبود تراشه مداوم می تواند بر تولید تلویزیون های هوشمند خود تأثیر بگذارد

  سامسونگ هشدار می دهد که کمبود تراشه مداوم می تواند بر تولید تلویزیون های هوشمند خود تأثیر بگذارد
  11 روز و 17 ساعت قبل

  با کمبود تراشه جهانی که هیچ نشانه ای از کاهش وجود ندارد ، محصول بعدی که تحت تأثیر قرار می گیرد می تواند تلویزیون های هوشمند باشد. سامسونگ که تلویزیون های آن 20٪ از بازار را تشکیل می دهند ، هشدار داده است که در صورت عدم بهبود اوضاع ، "تولید" دستگاه ها ممکن نیست.

  در حالی که اکثر ما می دانیم کمبود تراشه بر روی سخت افزار / لوازم جانبی رایانه های شخصی ، تلفن ها ، کنسول های بازی و غیره تأثیر مخربی دارد ، اما این امر بر تولید در صنایعی مانند وسایل نقلیه و کالاهای الکترونیکی خانگی از جمله تلویزیون های هوشمند نیز تأثیر گذاشته است. / p>

  هان جونگ هی ، رئیس تجارت بصری سامسونگ الکترونیک در گفتگو با خبرنگاران در کره جنوبی ، هشدار داد که "صنعت به طور کلی با کمبود تأمین شدید روبرو است" و اگر مشکلات ادامه یابد ، این شرکت "ممکن است نتواند تلویزیون تولید کند."

  "ما همه تلاش خود را برای جلوگیری از بروز مشکلات انجام می دهیم" ، مدیر اجرایی اضافه کرد.

  منابع ادعا می کنند که هان اخیراً به تایوان سفر کرده است تا با تراشه سازان محلی MediaTek و Novatek ملاقات کنید ، که مولفه هایی مانند مدارهای مجتمع درایور را برای تلویزیون های سامسونگ تولید می کنند. وی گفت که تأمین این شرکت حداقل برای امسال امن است ، اما با گزارش هایی مبنی بر اینکه اوضاع تا سال 2023 حل نخواهد شد ، غول کره ای ممکن است عرق کند.

  بالای افراد "اولین چیزی که پس از برنده شدن در قرعه کشی " اولین چیزی را که می خواهم بخرم

  علی رغم کمبودها ، هان گفت تولید Micro 146 اینچی سامسونگ تلویزیون ال ای دی در حال کار کامل بود. هنگامی که نسخه 110 اینچی (بالا) در ماه دسامبر رونمایی شد ، خط تولید گسترش خواهد یافت. این تلویزیون همچنین در اندازه های 70 اینچ و 80 اینچ در دسترس خواهد بود.

  سامسونگ سال گذشته تقریباً 20٪ از بازار تلویزیون های هوشمند را در اختیار داشت ، و از LG دوم (12.2٪) بالاتر است ، در حالی که سهم درآمد آن است نزدیک به 31٪ بود.

خبرهای دیگر از صنعتی