خبر

 • تک بورد - سامسونگ میزبان دومین رویداد Galaxy Unpacked در 20 اکتبر است

  سامسونگ میزبان دومین رویداد Galaxy Unpacked در 20 اکتبر است
  5 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اپل و گوگل تنها غول های فناوری نیستند که هفته آینده از محصول جدیدی رونمایی می کنند. سامسونگ در اوایل امروز برنامه های خود برای دومین رویداد Galaxy Unpacked را که قرار است در 19 اکتبر پخش شود ، اعلام کرد. اما چه چیزی را می توان انتظار داشت؟

  سامسونگ اولین رویداد Galaxy Unpacked خود را در این فصل در ماه آگوست برگزار کرد ، جایی که شرکت Galaxy Z Fold3 5G و Galaxy Z Flip3 5G ، مدلهای جدید Galaxy Watch4 و Galaxy Buds2 را معرفی کرد.

  تیتان فناوری کره جنوبی اطلاعات چندانی در مورد انتظارات بینندگان در هفته آینده ارائه نداد ، فقط به این می پردازیم که چگونه سامسونگ "تجربیات جدیدی را برای بیان خود از طریق فناوری باز می کند."

  با ظاهر سری Galaxy Note ، سامسونگ می تواند از این رویداد برای معرفی نسخه مقرون به صرفه تری از Galaxy S21 به نام S21 FE استفاده کند. برخی دیگر معتقدند سمی می تواند در طول رویداد روی نرم افزار و خدمات تمرکز کند ، منطقه ای که گفته می شود شرکت علاقه مند به کشف بیشتر است.

  در این مرحله تنها چیزی که به طور قطعی می دانیم این است که Unpacked Part 2 در یوتیوب سامسونگ پخش می شود. کانال از ساعت 10 صبح عید پاک در 20 اکتبر شروع می شود.

  هفته آینده هفته شلوغی در دنیای فناوری خواهد بود. اپل رویداد بعدی خود را برای 18 اکتبر برنامه ریزی کرده است ، جایی که انتظار می رود مکینتاش های جدید مجهز به M1X جلد خود را ببینند. یک روز بعد ، گوگل رویداد سخت افزاری Pixel 6 خود را برگزار می کند که در آن ما در نهایت اطلاعات مفقود شده در مورد تلفن هوشمند بعدی این شرکت را دریافت خواهیم کرد. البته ، رویداد سامسونگ روز بعد اتفاق می افتد.

خبرهای دیگر از صنعتی