خبر

 • تک بورد - سامسونگ تولید پانل های OLED تاشو را برای سازندگان گوشی های شخص ثالث از ماه اکتبر آغاز می کند

  سامسونگ تولید پانل های OLED تاشو را برای سازندگان گوشی های شخص ثالث از ماه اکتبر آغاز می کند
  7 روز و 1 ساعت قبل

  سامسونگ یکی از برجسته ترین اشخاص در بازار تلفن های تاشو است. این شرکت در حال حاضر سه مدل را منتشر کرده است ، اما به نظر می رسد با فروش نمایشگرهای تاشو OLED به دیگر تولیدکنندگان تلفن ، نفوذ خود را در این بازار بیشتر گسترش دهد. این تولیدکنندگان شامل گوگل ، شیائومی ، ویوو و اوپو هستند.

  تلفن قابل انعطاف گوگل برای اولین بار در اسنادی که در ماه آگوست سال 2020 لو رفته است ذکر شده است. ظاهراً تلفن تاشو گوگل با کد رمز "گذرنامه" در Q4 2021 منتشر می شود. مشخصات هنوز ناشناخته است ، اما گزارش اخیر ادعا می کند که از یک نمایشگر OLED تاشو 7.6 اینچی بهره می برد.

  Vivo همچنین قصد دارد اولین تلفن های تاشو خود را در اواخر سال جاری معرفی کند. این گوشی با یک صفحه نمایش 8 اینچی OLED و یک نمایشگر 6.5 اینچی OLED همراه خواهد بود ، اما تنها مورد اول از سامسونگ است. صفحه 6.5 اینچی توسط BOE تولید خواهد شد.

  شیائومی که در ماه مارس یک تاشو را به بازار عرضه کرد ، قصد دارد تا اواخر سال 2021 صفحه دیگری را معرفی کند. مشابه تلفن قابل انعطاف ویوو ، دارای 8 صفحه نمایش است. اینچ پنل OLED و یک پنل 6.5 اینچی OLED است.

  Oppo احتمالاً آخرین شرکت از این چهار شرکت است که به بازار تلفن های تاشو پیوسته است. عرضه تلفن تاشو آن در کنار تولید OLED سامسونگ برای این شرکت تا سال 2022 انجام شده است. این گوشی باید دارای یک طرح تاشو با دو صفحه نمایش باشد: یک صفحه داخلی با اندازه 7.1 اینچ و یک صفحه خارجی با 1.5 اینچ تا دو اینچ.

  https://techbord.com سامسونگ تولید پانل های OLED تاشو را برای سازندگان تلفن شخص ثالث در ماه اکتبر آغاز می کند

  سامسونگ نه تنها به فروش نمایشگرهای OLED تاشو به شخص ثالث تمرکز خواهد کرد سازندگان تلفن در این گزارش همچنین عنوان شده است كه سامسونگ قصد دارد در اواخر امسال دو گوشی تاشو دیگر را نیز به بازار عرضه كند.

  به نظر نمی رسد هیچ كدام از این صفحه ها نمایشگر S-Fold باشد كه سامسونگ در اوایل سال جاری نشان داد ، اما فن آوری تأمین كننده آنها باید مشابه باشد.

  تلفنهای تاشو هنوز به بخش اصلی نرسیده اند ، اما با پریدن بیشتر تولیدکنندگان تلفن روی باند ، این اتفاق ممکن است به زودی رخ دهد. علاوه بر این ، با ورود بیشتر تلفن های تاشو به بازار ، رقابت رشد می کند و منجر به کاهش قیمت احتمالی چنین دستگاه هایی می شود.

  اعتبار تصویر: Mika Baumeister

خبرهای دیگر از صنعتی