خبر

 • تک بورد - رکورد شکنی آمازون در فصل تعطیلات شاهد افزایش 50 درصدی فروش شخص ثالث بود

  رکورد شکنی آمازون در فصل تعطیلات شاهد افزایش 50 درصدی فروش شخص ثالث بود
  چند ثانیه قبل

  ارزش سهام آمازون پس از اعلام یک رکوردشکنی دیگر در یک فصل تعطیلات که در آن غول تجارت الکترونیکی میلیاردها مورد را به مشتریان در سراسر جهان تحویل داده است ، در حال افزایش است. ما در مورد عملکرد خوب آمازون در تعطیلات هنگامی که این شرکت گزارش درآمد سه ماهه بعدی خود را منتشر می کند ، احتمالاً در اواخر ژانویه ، ایده بهتری خواهیم گرفت.

  آمازون در پست اخیر وبلاگ خود گفته است که فصل تعطیلات سال 2020 بهترین زمان فروشندگان مستقل در سیستم عامل خود است. مشاغل کوچک و متوسط ​​ایالات متحده در طول فصل نزدیک به یک میلیارد محصول در فروشگاه آمازون فروختند. در همین حال ، فروش جهانی توسط اشخاص ثالث در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 بیش از 50 درصد رشد داشته است.

  در مجموع ، بیش از 1.5 میلیارد اسباب بازی ، وسایل الکترونیکی ، محصولات خانگی و لوازم آرایشی و بهداشتی در طول تحویل داده شد. فصل تعطیلات 2020 از جمله موارد پرفروش نسخه استاندارد Nintendo Switch ، خلا rob ربات iRobot's Roomba 675 و Fire TV Stick متعلق به خود آمازون با ریموت صوتی Alexa بود.

   https://techbord.com در رکورد شکنی آمازون در فصل تعطیلات فروش فروش شخص ثالث 50 درصد افزایش یافت

  عملکرد این شرکت چندان تعجب آور نیست ، به ویژه اگر در این فصل با روند خرده فروشی همراه بوده اید. در اوایل این ماه ، آمازون گفت فروشندگان مستقل شاهد رشد بیش از 60 درصدی حمل و نقل نسبت به سال گذشته در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری هستند که به طور سنتی دو روز از بزرگترین خریدهای سال است.

  آمازون " سهام اخبار تقریباً 130 دلار افزایش می یابد.

خبرهای دیگر از صنعتی