techbord.com رویداد Netflix به مدت 48 ساعت امکان دسترسی رایگان به سرویس را فراهم می کند

چرا مهم است: به دنبال نتایج سود Q3 که در آن شرکت اعلام کرد تعداد مشترکان جدید خود به همان سرعتی که پیش بینی نشده رشد نمی کند ، Netflix گفت که در حال برنامه ریزی استریم است ، یک رویداد 48 ساعته که از 4 دسامبر در هند آغاز می شود ، و در طی آن هر کسی می تواند سرویس را بدون پرداخت هزینه تماشا کنید.

ذکر StreamFest در آخرین نسخه کد برنامه Android Netflix کشف شد و بعداً پس از تماس درآمد سه ماهه سوم آن تأیید شد. با فرض اینکه همانطور که شرح داده شد پیش می رود ، این رویداد به هر کسی اجازه می دهد تا کتابخانه کامل Netflix را بدون نیاز به وارد کردن جزئیات پرداخت ، پخش کند. پس از پایان دو روز ، امید است که معتادان جدید پرخوری برای این سرویس ثبت نام کنند.

StreamFest مختص هند خواهد بود ، اما در صورت موفقیت آمیز بودن آزمایش می تواند در سایر مناطق نیز گسترش یابد. در جذب مشتری های جدید.

"ما فکر می کنیم که امکان دسترسی رایگان به Netflix برای آخر هفته به همه یک کشور می تواند راهی عالی برای قرار دادن دسته ای از افراد جدید در معرض داستان های شگفت انگیز ما باشد ، گرگ پیترز ، رئیس COO ، گفت: "واقعاً یک رویداد ایجاد می شود و امیدوارم که تعدادی از افراد برای ثبت نام در آن شرکت کنید. "

Netflix در سه ماه منتهی به 30 سپتامبر 2.2 میلیون مشترک جدید اضافه کرد ، کمتر از 2.5 میلیون پیش بینی شده . این شرکت انتظار داشت که به دنبال جهش ناشی از قفل شدن ویروس کرونا ، رشد رشد کندی داشته باشد و با افزایش رقابت سایر پخش کنندگان از جمله دیزنی پلاس و همچنین سرویس های جایگزین (YouTube ، TikTok) روبرو شود. اما اعتقاد دارد سه ماهه چهارم 6 میلیون مشتری دیگر را به همراه خواهد داشت كه در مجموع تعداد مشتركین آن را به 201 میلیون نفر می رساند. کای در طول چهار هفته اول آن ؛ آکادمی آمبرلا در 28 روز اول 43 میلیون بیننده به ارمغان آورد. گارد قدیمی به 78 میلیون نفر رسید و Project Power 75 میلیون نفر را جذب كرد. این ارقام با استفاده از معیار جدید Netflix اندازه گیری می شود ، که پس از مشاهده فقط دو دقیقه مشاهده محتوا ، نمای را ثبت می کند.

اوایل این ماه ، Netflix اعلام کرد که دنباله روی دیزنی پلاس است و حذف می کند دوره های آزمایشی رایگان در ایالات متحده. این احتمال وجود دارد که رویدادهایی مانند StreamFest ، در صورت گسترش در خارج از هند ، به ابزار تبلیغاتی اصلی این شرکت برای جذب مشترکان جدید تبدیل شود.

رویداد Netflix به مدت 48 ساعت امکان دسترسی رایگان به سرویس را فراهم می کند
industry/رویداد-netflix-به-مدت-48-ساعت-امکان-دسترسی-رایگان-به-سرویس.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
techbord.com CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.