خبر

 • تک بورد - روند صعودی AMD همچنان ادامه دارد ، اما مدیر عامل شرکت لیزا سو می گوید کار بیشتری در پیش است

  روند صعودی AMD همچنان ادامه دارد ، اما مدیر عامل شرکت لیزا سو می گوید کار بیشتری در پیش است
  24 روز و 15 ساعت قبل

  آنچه لیزا سو از زمان تصدی سمت مدیر عامل AMD در سال 2014 به دست آورده است ، نمی توان از کنار گذاشتن موقعیت پیشین اینتل به عنوان رهبر بازار در فضای پردازنده مصرف کننده تا افزایش ارزش شرکت از 2 میلیارد دلار به 90 میلیارد دلار ، نادیده گرفت. اما رئیس اصرار دارد اکنون وقت آن نیست که بنشینیم و کارهای او را تحسین کنیم.

  پردازنده های AMD مدت هاست که جایگزین کمتری برای پردازنده های اینتل در نظر گرفته می شوند ، اما با راه اندازی سری Ryzen در سال 2017 ، این تغییر تغییر می کند. گزارش ها ، لیست های پر فروش آمازون و نظرسنجی های بخار. در حالت دوم ، انتظار می رود AMD در این ماه از 30٪ نقطه اشتراک کاربر عبور کند.

  کار Su بی توجه نبوده است. AMD با افزایش 90 درصدی قیمت سهام دو سال پیش او را در لیست 50 "بلومبرگ" که سال 2019 را تعریف کردند قرار داد. در همان سال سو بعد از رسیدن کل مبلغ 58.5 میلیون دلار به عنوان مدیرعامل پردرآمد شرکت S&P 500 ، سو عنوان را به عنوان اولین زنی گرفت.

   https://techbord.com روند صعودی AMD همچنان ادامه دارد ، اما مدیر عامل شرکت لیزا سو می گوید کارهای بیشتری در پیش رو دارد

  جدیدترین آمازون -فروش لیست CPU. الگویی را ملاحظه می کنید؟

  نشان دادن نفوذ جدید AMD ، رونمایی دیروز از یک طرح خرید مجدد سهام 4 میلیارد دلاری بود که اولین خرید آن از سال 2001 است. اما سو گفت که این شرکت قرار نیست به لنج های خود استراحت دهد. مدیرعامل در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت: "بدون شک آسانتر نخواهد شد." "ما در یک بازار کاملا رقابتی هستیم. ما جاه طلبی های بزرگی در مورد آنچه می خواهیم انجام دهیم داریم. " در حالی که شنیده ایم این مشکلات می توانند تا سال 2022 ادامه داشته باشند ، سو خوش بینانه تر است ، و آنها را تعریف می کند "" یک فاجعه نیست - اینها فقط نمونه دیگری از عدم تعادل دوره ای بین عرضه و تقاضا در بازار نیمه هادی است " . وی افزود که این وضعیت به این معنی است که مشتریان اکنون به تعهدات طولانی مدت باز هستند ، که یک امتیاز محسوب می شود.

  "به طور معمول هر کس دنیای خود را جداگانه برنامه ریزی می کند ، و اکنون ما واقعاً باید برنامه ریزی کنیم جهانیان با هم ، "سو گفت.

  خبر خوب برای کسانی که هنوز سرگرم پردازنده جدید سری Ryzen 5000 هستند این است که سو معتقد است عرضه تراشه های ساخته شده توسط TSMC در اواخر امسال بهبود می یابد.

خبرهای دیگر از صنعتی