خبر

 • تک بورد - روبلاکس با شکایت 200 میلیون دلاری در مورد استفاده سازندگان از موسیقی بدون مجوز ، شکایت کرد

  روبلاکس با شکایت 200 میلیون دلاری در مورد استفاده سازندگان از موسیقی بدون مجوز ، شکایت کرد
  18 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Roblox ، یکی از محبوب ترین پلتفرم های بازی در جهان ، به دلیل استفاده غیرقانونی از موسیقی بارگذاری شده توسط کاربران ، با شکایت 200 میلیون دلاری از انجمن ملی ناشران موسیقی (NMPA) مورد لطمه قرار گرفته است.

  Variety گزارش می دهد که رئیس / مدیر عامل NMPA ، دیوید اسرائیلایت ، دادخواست را در جلسه سالانه گروه تجارت \ 2021 اعلام کرد و میلیون ها بازیکن فعال روزانه Roblox را برجسته کرد و ادعا کرد که این امر بسیار خوب است طول می کشد تا از پرداخت هزینه هنرمندان برای استفاده از موسیقی آنها جلوگیری شود.

  "Roblox صدها میلیون دلار درآمد کسب کرده است و از کاربران خواسته است هر بار که موسیقی را بر روی سیستم عامل بارگذاری می کنند ، هزینه بپردازند - از کمبود جوانان استفاده کنید. اسرائیلی گفت: "از درک در مورد حق چاپ - و سپس آنها عملاً اقدامی برای جلوگیری از نقض مکرر یا هشدار دادن کاربران به خطراتی که انجام می دهند ، انجام نمی دهند.

  حدود نیمی از 42 میلیون کاربر فعال روزانه Roblox کمتر از 13 سال دارند - این محبوب ترین عنوان در میان کودکان 7 تا 16 ساله در انگلیس است. این شرکت در اوایل سال جاری به بورس عمومی رسید و 52 میلیارد دلار سقف بازار دارد.

  افزودن موسیقی یا صدا به آثار Roblox شما شامل بارگذاری پرونده از رایانه است. سپس به کاربران قیمت تخمینی بارگذاری داده می شود ، احتمالاً براساس اندازه و طول آن ، که باید در روبوکس ، پول واقعی Roblox پرداخت شود.

  در دادخواست آمده است که برخی از موارد آهنگ هایی که بدون جبران خسارت هنرمندان در Roblox مورد استفاده قرار می گیرند شامل آهنگ هایی است که توسط Ariana Grande ، Imagine Dragons ، deadmau5 ، Ed Sheeran و Rolling Stones ضبط شده است. این مبلغ حداقل 200 میلیون دلار خسارت "برای بهره برداری بی حد و حصر روبلوکس از موسیقی بدون مجوزهای مناسب" در نظر دارد.

  Roblox فقط هدف اسرائیلی ها نبود. وی همچنین گفت که Twitch همچنان در صدور مجوز موسیقی موفق نیست ، خاطرنشان کرد: NMPA فعالیت خود را برای حذف محتوایی که ادعا می کند مالک آمازون از پرداخت آن خودداری می کند ، تشدید می کند.

  یک برنامه اجرایی فشرده برای شناسایی و حذف اسرائیلی گفت که آهنگهای بدون مجوز از [Twitch] "در حال حاضر در دست اجرا است و بر آنها افزوده خواهد شد.

خبرهای دیگر از صنعتی