خبر

 • تک بورد - ردیف HBO Max با پشتیبانی تبلیغات شامل نمایش های نمایشی همان روز نخواهد بود

  ردیف HBO Max با پشتیبانی تبلیغات شامل نمایش های نمایشی همان روز نخواهد بود
  24 روز و 14 ساعت قبل

  یک حذف واضح: شایان ذکر است این واقعیت است که فیلم های برادران وارنر که در همان روز در سینماها و در سطح بدون آگهی به نمایش در می آیند ، حداقل تا سال 2021 از ردیف پشتیبانی شده تبلیغ خارج می شوند. البته با بازگشایی سالن ها و به نظر می رسد برخی از استودیوها قصد دارند برنامه های بحث برانگیز دو اکران خود را کنار بگذارند ، این در آینده ای نه چندان دور ممکن است مسئله ای نباشد.

  HBO Max به زودی مقرون به صرفه تر خواهد بود ، تا زمانی که بتوانید کمی تبلیغ کنید.

  در طول رویداد Upfront مجازی ، WarnerMedia اعلام کرد که HBO Max برای اولین بار خود را معرفی می کند اوایل ماه آینده سطح اشتراک با تبلیغات پشتیبانی می شود. در حالی که نسخه موجود و بدون آگهی HBO Max هر ماه 14.99 دلار قیمت دارد ، ردیف جدید با پشتیبانی آگهی فقط 9.99 دلار در ماه حکم می دهد.

  بستر پخش جریانی اعلام کرد که بلافاصله متعهد به داشتن سبک ترین تبلیغ است. در صنعت پخش جریانی بارگیری می شود.

  . @ hbomax با اعلام قیمت اولین ردیف تبلیغاتی با قیمت 9.99 دلار از هفته اول ژوئن ، پیش نمایش سریال های جدید و محتوای جدید را آغاز می کند و اولین تجربه تبلیغات را در 2021warnermedia از قبل ارائه می دهد : https://t.co/2vcxrKGqy1

  - داخل HBO Max (InsideHBOMax) 19 مه 2021 . ، دی سی ، بزرگسالان شنا و کارتون شبکه ، از جمله دیگران.

  همین چند روز پیش اعلام شد که AT&T WarnerMedia را بارگیری می کند و برای ایجاد یک بستر جریان جدید با Discovery ادغام می شود. مشخص نیست که این حرکت چه تاثیری بر کاتالوگ محتوای HBO Max دارد که به سمت جلو حرکت می کند.

  HBO همچنین اعلام کرد سرویس اشتراک Max (نسخه بدون آگهی) خود را به 39 کشور دیگر در سراسر کارائیب ارائه می دهد و آمریکای لاتین در اواخر ژوئن.

  اعتبار تصویر monticello

خبرهای دیگر از صنعتی