خبر

 • تک بورد - رایانه های بازی گران تر می شوند در حالی که مانیتورها با افزایش بازار قیمت می شوند

  رایانه های بازی گران تر می شوند در حالی که مانیتورها با افزایش بازار قیمت می شوند
  20 روز و 18 ساعت قبل

  آینده نگری: نه این که ما به شواهد بیشتری در مورد محبوبیت روزافزون بازی نیاز داشتیم ، اما اینجا این است: طبق یک گزارش جدید ، محموله های رایانه های شخصی و مانیتورهای بازی در سراسر جهان با سرعت سریع رشد می کند-سریعتر از بازارهای اصلی آنها - و انتظار می رود که آنها تا سال 2025 به همین شکل بمانند.

  International Data Corporation (IDC) ، در آخرین گزارش Worldwide Quarterly Gaming Tracker ، اشاره می کند که انتظار می رود تعداد رایانه های شخصی بازی ، که شامل رایانه های رومیزی و نوت بوک است ، از 41.3 میلیون در سال افزایش یابد. 2020 تا 52.3 میلیون نفر در سال 2025 ، که نشان دهنده رشد سالانه مرکب پنج ساله (CAGR) 4.8٪ است.

  این یک داستان مشابه با مانیتورهای بازی است. انتظار می رود که آنها از 14.2 میلیون دستگاه ارسال شده در سال 2020 به 26.4 میلیون دستگاه در سال 2025 برسند که CAGR آن 13.2 درصد است.

  https://techbord.com رایانه های گیمینگ گران می شوند در حالی که مانیتورها با رشد بازار کاهش قیمت پیدا می کنند

  تقاضای وسیع بسیاری از افراد که کار می کنند ، یاد می گیرند و در خانه شاهد افزایش محموله ها در طول سال بوده است. سه ماهه دوم سال 2021 با تولید رایانه های شخصی و مانیتورهای بازی به 15.6 میلیون دستگاه رسید که 19.3 درصد بیشتر از مدت مشابه در سال 2020 بود.

  "بازار بازی سالها در آتش سوخت همه گیری در سال 2020 و همه چیز فقط سرعت بیشتری گرفت زیرا اکثر مردم زمان بیشتری را در خانه و جلوی صفحه نمایش می گذراندند. "" رایان ریث "، نایب رئیس گروه IDC \ 's Mobility and Consumer Device Trackers. "در این مرحله کمبود عرضه جهانی به خوبی شناخته شده است و همچنان به عنوان یک هدف متحرک باقی می ماند ، اما تقاضا برای سخت افزارهای بازی (رایانه های شخصی ، کنسول ها ، مانیتورها و غیره) و عناوین همچنان رو به افزایش است. بسیاری تصور می کنند که با بازگشایی به آرامی در اطراف در جهان ، این رشد ممکن است در خطر باشد ، اما ما این را نمی بینیم. "

  تا سال 2025 ، انتظار می رود که ارزش بازارهای رایانه های شخصی و مانیتورهای بازی به بیش از 60 میلیارد دلار برسد. از 43 میلیارد دلار در سال 2020. مدیر تحقیقات IDC ، جی چو ، این افزایش را تا حدی به توانایی رایانه های بازی در انجام وظایف فراتر از بازی بر می گرداند ، اگرچه او هشدار می دهد که رایانه های رومیزی باید برای رقابت با نوت بوک های قدرتمند که قابلیت حمل بیشتر را دارند ، باید نوآوری داشته باشند.

  جالب است بدانید که IDC معتقد است میانگین قیمت فروش این رایانه های شخصی از 925 دلار به 1007 دلار افزایش می یابد ، در حالی که مونیتو قیمت rs از 339 دلار به 309 دلار کاهش می یابد. این روندی است که مدتی است دیده ایم. مانیتورهای بازی با ویژگی هایی مانند وضوح 4K و نرخ تازه سازی زیاد دیگر برای کسانی که جیب عمیق دارند اختصاص داده نمی شود ، در حالی که رایانه های شخصی و نوت بوک های پیش ساخته گران می شوند ، تا حدی به دلیل مشکلات تامین قطعات.

  AMD مدیرعامل لیزا سو اخیراً به گروه صدایی پیوست که ادعا می کردند بحران تراشه فعلی باید در نیمه دوم سال آینده کاهش یابد و سطح عرضه و تقاضا را به هم نزدیک کند.

خبرهای دیگر از صنعتی