خبر

 • تک بورد - راه حل هواوی برای از بین بردن فروش گوشی های هوشمند؟ پرورش خوک

  راه حل هواوی برای از بین بردن فروش گوشی های هوشمند؟ پرورش خوک
  5 روز و 4 ساعت قبل

  WTF ؟! تحریم های ایالات متحده علیه هواوی در حال نابودی تجارت تلفن های هوشمند این شرکت است ، بنابراین به منابع درآمد تا حدودی بعید تبدیل شده است: خوک ها. در حالی که یک تلفن هوشمند ساخته شده برای گراز ایجاد نمی شود ، فناوری AI این غول چینی توسط کشاورزان خوک برای ردیابی و شناسایی حیوانات استفاده می شود.

  هواوی از زمانی که دولت ترامپ آن را در لیست نهادهای موجود در ماه مه سال 2019 قرار داد ، به دلیل ادعاهایی که به دستور دولت چین برای مشتریان جاسوسی کرده ، رنج می برد. Huawei که تهدیدی برای امنیت ملی تعیین شده است ، دیگر نمی تواند بدون مجوز دولت آمریکا با شرکت های آمریکایی تجارت کند.

  این اقدام به معنای دستگاه های جدید هواوی مانند Honor 9X Pro و کشتی Mate XS بدون برنامه های Google و Google است. پشتیبانی پشتیبانی کنید.

  با عدم دسترسی به مجموعه برنامه های Google ، فروش گوشی های هوشمند Huawei در سه ماهه آخر سال 2020 با 42٪ کاهش نسبت به سال گذشته ، از 56 میلیون به 32 میلیون واحد رسیده است. در Q4 2019. همچنین گزارش شده است که به تامین کنندگان گفته است که سفارشات تلفن های هوشمند آن در حدود 60 درصد در سال جاری کاهش می یابد ، در حالی که محموله ها از 189 میلیون در سال 2020 به 70 میلیون در کل 2021 کاهش یافته است.

  Huawei تنها پنج فروشنده برتر تلفن های هوشمند بود که شاهد کاهش محموله های YoY بود

  " مسئله در اینجا به این دلیل نیست که هیچ مشکلی در کیفیت یا تجارب ما وجود دارد. هواوی محصولات سخنگوی شرکت به بی بی سی گفت: "این هواوی شرایط مناسبی برای هواوی ندارد زیرا هواوی درگیر تنش های ژئوپلیتیک است."

  علاوه بر کاهش فروش موبایل ، بسیاری از کشورها هواوی را ممنوع کرده اند. از مشارکت در توسعه زیرساخت های 5G خود به دلیل ترس از امنیت.

  با کاهش سود در تجارت موبایل ، Huawei به سایر منابع درآمد ، از رایانش ابری و پوشیدنی گرفته تا اتومبیل های هوشمند روی آورده است. صنایع سنتی تر ، از جمله پرورش خوک و استخراج ذغال سنگ.

  چین نیمی از خوک های زنده جهان را در خود جای داده است و فناوری هوش مصنوعی هواوی به کشاورزان کمک می کند بیماری را تشخیص داده و گرازها را ردیابی کنند. تشخیص چهره می تواند حیوانات را شناسایی کنید ، در حالی که سایر فناوری ها وزن ، رژیم غذایی و ورزش را کنترل می کنند - متأسفانه بدون بازی های ویدیویی. این شرکت همچنین می خواهد به بهبود ایمنی و کارایی در استخراج معادن ذغال سنگ کمک کند.

  "پرورش خوک نمونه دیگری از چگونگی تلاش برای احیای برخی صنایع سنتی با ICT (اطلاعات) فن آوری ارتباطات و فناوری) برای ایجاد ارزش بیشتر برای صنایع در دوره 5G ، "سخنگوی هواوی اضافه کرد.

  اعتبار تصویر: Yuangeng Zhang

خبرهای دیگر از صنعتی