techbord.com رئیس Netflix می گوید وقتی اکثریت افراد واکسینه شوند ، کارمندان می توانند به دفتر خود برگردند

یک سیب زمینی داغ: علیرغم افزایش موارد Covid-19 ، شرکت ها در مورد بازگشت کارمندان به دفتر روش های مختلفی را در پیش می گیرند. برخی از آنها در حال حاضر با کارکنان تماس گرفته اند ، در حالی که دیگران حداقل تا سال آینده با یک سیاست کار از راه دور همراه هستند. در مورد Netflix ، مدیر عامل شرکت Reed Hastings می گوید تا زمانی که اکثریت افراد واکسینه نشوند ، کارگران وی برنخواهند گشت.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال ، هاستینگز اعلام کرد که او طرفدار کار در خانه نیست ، زیرا معتقد است که عدم تعامل حضوری بر تجارت تأثیر منفی می گذارد. از وی همچنین سال شد که آیا با پایان یافتن بیماری همه گیر Covid-19 ، شرکتها بیشتر به سمت کار از خانه خواهند رفت.

"اگر مجبور باشم حدس بزنم ، هفته کاری پنج روزه در دفتر چهار روزه خواهد شد در حالی که یک روز روز از خانه مجازی است. من شرط می بندم که آنجا جایی است که بسیاری از شرکت ها به پایان می رسند. "هاستینگز گفت.

 https://techbord.com رئیس Netflix می گوید وقتی اکثریت افراد واکسینه شوند ، کارمندان می توانند به کار خود برگردند

جدول زمانی تولید واکسن ، با مجوز از نیویورک تایمز

از مدیر عامل شرکت س whenال شد که نیروی کار خودش چه موقع برمی گردد؟ به دفتر جالب اینجاست که برنامه او صبر کردن تا رسیدن واکسن است. "احتمالاً شش ماه بعد از واکسن است. هنگامی که بتوانیم اکثریت افراد را واکسینه کنیم ، احتمالاً دوباره به مطب برگشته است. "

اکثر دانشمندان ورود واکسن Covid-19 را در سال آینده اعلام کردند ، اگرچه مشکل بزرگ تر ، متقاعد کردن مردم است آن را بگیرند بسیاری از ترس از زمان عجله و آزمایش و آزمایش به معنای ایمن نبودن واکسن هستند. هاستینگز گفت که او خواهان "اکثریت" افراد واکسینه شده قبل از مراجعه به مطب است ، بنابراین بعید به نظر می رسد اجباری باشد.

اکثر شرکت های بزرگ فناوری 2021 را به عنوان تاریخ بازگشت کارگران تعیین کرده اند. مایکروسافت دفاتر فیزیکی خود را تا سال آینده باز نمی کند ، در حالی که گوگل در ماه ژوئیه گفت که کارمندان می توانند 12 ماه دیگر از خانه کار کنند. آمازون همچنین سیاست کار از راه دور خود را تا 8 ژانویه 2021 تمدید کرده است. با این وجود اپل اولین مرحله معرفی مجدد کارمندان به مرکز سیلیکون ولی خود را از 15 ژوئن آغاز کرد.

اعتبار تصویر: JHVEPhoto

رئیس Netflix می گوید وقتی اکثریت افراد واکسینه شوند ، کارمندان می توانند به دفتر خود برگردند
industry/رئیس-netflix-می-گوید-وقتی-اکثریت-افراد-واکسینه-شوند.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com AMD در رویداد 3 مارس از کارت بعدی Radeon RX 6000 رونمایی خواهد کرد
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com انویدیا می گوید 100 تا 300 میلیون دلار از درآمد Q4 از استخراج کنندگان رمزنگاری حاصل شده است
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.